Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
NPB-120-12TB - Ładowarka do akumulatorów 13.8V/103W/6.8A
PulsarCena netto: 356,00 zł (dla firm)
| Przeznaczenie | Ładowarka do akumulatorów ołowiowo-kwasowych i litowo-jonowych |
| Zasilanie | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 6.8 A / 14.4 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 10.5 - 15.2 V DC zakres regulacji prądu wyjściowego: 3.4 - 6.8 A DC |
| Prąd ładowania akumulatora | 6.8A |
| Rekomendowany akumulator | 20 - 80Ah - 2/3 stopniowy proces ładowania akumulatora - możliwość wyboru |
| Sprawność | 87% |
| Wymiary | 182.7 x 49 x 96 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
NPB-120-12TB - Ładowarka do akumulatorów 13.8V/103W/6.8A
| Przeznaczenie | Ładowarka do akumulatorów ołowiowo-kwasowych i litowo-jonowych |
| Zasilanie | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 6.8 A / 14.4 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 10.5 - 15.2 V DC zakres regulacji prądu wyjściowego: 3.4 - 6.8 A DC |
| Prąd ładowania akumulatora | 6.8A |
| Rekomendowany akumulator | 20 - 80Ah - 2/3 stopniowy proces ładowania akumulatora - możliwość wyboru |
| Sprawność | 87% |
| Wymiary | 182.7 x 49 x 96 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
43
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
43
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
8,60 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
HRP-300-24 - HRP 24V/300W/14A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 610,00 zł
PSD520115 - PSD 52V/1,15A zasilacz impulsowy desktop do CCTV
Cena netto: 83,00 zł
LRS-75-48 - LRS 48V/75W/1.6A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 106,00 zł
PKAZ040 - Zestaw przewodów uziemiających do obudów
Cena netto: 23,00 zł
NTS-300-212EU - NTS 12VDC/230VAC/300W inwerter DC/AC
Cena netto: 759,00 zł
LRS-50-24 - LRS 24V/50W/2.2A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 82,00 zł
RAZ-S - Zamek uniwersalny do drzwi przednich do szaf RACK typu RS/ZRS
Cena netto: 65,00 zł
AWO805 - TOM-5 Natynkowa, teletechniczna obudowa mieszkaniowa (multimedialna)
Cena netto: 194,00 zł
ISF108 - Switch przemysłowy PoE ISF108 (8xPoE, 2xSFP, 2xRJ45)
Cena netto: 527,00 zł
RS2266 - Szafa RACK 22U stojąca do złożenia 600x600
Cena netto: 1 710,00 zł
HPSB-24V2A-B - HPSB 27,6V/2A/2x7Ah zasilacz buforowy impulsowy
Cena netto: 210,00 zł
DRA-40-12 - DRA 12V/40W/3.34A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 164,00 zł
