AWZG2-24V3A-C - AWZG2 27,6/3A/2x17Ah zasilacz buforowy Grade 2
Cena netto: 865,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 1 455,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 176 - 264 V AC |
| Wyjście zasilania | 1 x 18 A / 13.8 V DC |
| Bezpiecznik | 1 x 20A (TOPIK) |
| Prąd ładowania akumulatora | 2A |
| Rekomendowany akumulator | 1 x 17Ah / 1 x 28Ah / 1 x 40Ah / 1 x 65Ah |
| Prąd wyjściowy | 18A |
| Sprawność | 85% |
| Wymiary montażowe | 19" x 2U x 223mm montaż doczołowy, w komplecie 4 śruby M6 + koszyki |
| Wymiary | 482 x 88 x 223 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, UVP, przepięciowe |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | ALARM – awaria zbiorcza |
| Montaż | RACK 19" |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED, BUZZER |
| Wykonanie | blacha DC01, RAL9005 (czarny), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - chłodzenie wymuszone – wbudowany wentylator - współpraca z modułami bezpiecznikowymi RLB8 i RLB16 |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
ROUPS12V - ROUPS 13.8V/20A zasilacz buforowy RACK
| Zasilanie | 176 - 264 V AC |
| Wyjście zasilania | 1 x 18 A / 13.8 V DC |
| Bezpiecznik | 1 x 20A (TOPIK) |
| Prąd ładowania akumulatora | 2A |
| Rekomendowany akumulator | 1 x 17Ah / 1 x 28Ah / 1 x 40Ah / 1 x 65Ah |
| Prąd wyjściowy | 18A |
| Sprawność | 85% |
| Wymiary montażowe | 19" x 2U x 223mm montaż doczołowy, w komplecie 4 śruby M6 + koszyki |
| Wymiary | 482 x 88 x 223 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, UVP, przepięciowe |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | ALARM – awaria zbiorcza |
| Montaż | RACK 19" |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED, BUZZER |
| Wykonanie | blacha DC01, RAL9005 (czarny), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - chłodzenie wymuszone – wbudowany wentylator - współpraca z modułami bezpiecznikowymi RLB8 i RLB16 |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
178
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
178
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
35,60 zł
.
Cena netto: 865,00 zł
Cena netto: 629,00 zł
Cena netto: 3 855,00 zł
Cena netto: 1 150,00 zł
Cena netto: 106,00 zł
Cena netto: 111,00 zł
Cena netto: 2 496,00 zł
Cena netto: 720,00 zł
Cena netto: 53,00 zł
Cena netto: 245,00 zł
Cena netto: 111,00 zł
Cena netto: 442,00 zł
Cena netto: 149,00 zł
Cena netto: 2 615,00 zł







