DC/DC52115 - DC/DC 52V/1,15A przetwornica podwyższająca napięcie
Cena netto: 145,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 236,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 180 - 305 V AC, 254 - 431 V DC |
| Wyjście zasilania | 3.15 A/24÷48 V DC zasilacz stałoprądowy |
| Sprawność | 90% |
| Wymiary | 191 x 37.5 x 63 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
LPC-150-3150 - LPC 24-48V/151.2W/3150mA zasilacz LED
| Zasilanie | 180 - 305 V AC, 254 - 431 V DC |
| Wyjście zasilania | 3.15 A/24÷48 V DC zasilacz stałoprądowy |
| Sprawność | 90% |
| Wymiary | 191 x 37.5 x 63 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
29
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
29
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
5,80 zł
.
Cena netto: 145,00 zł
Cena netto: 248,00 zł
Cena netto: 457,00 zł
Cena netto: 540,00 zł
Cena netto: 154,00 zł
Cena netto: 1 223,00 zł
Cena netto: 79,00 zł
Cena netto: 111,00 zł
Cena netto: 346,00 zł
Cena netto: 149,00 zł
Cena netto: 28,00 zł
Cena netto: 101,00 zł
Cena netto: 3 855,00 zł
Cena netto: 238,00 zł
Cena netto: 279,00 zł
