Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
RCP-2000-48 - RCP 48V/2000W/42A zasilacz RACK
PulsarCena netto: 4 066,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 42 A / 48 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 42 - 56 V DC |
| Sprawność | 92% |
| Wymiary | 295 x 41 x 127 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
RCP-2000-48 - RCP 48V/2000W/42A zasilacz RACK
| Zasilanie | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 42 A / 48 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 42 - 56 V DC |
| Sprawność | 92% |
| Wymiary | 295 x 41 x 127 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
500
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
500
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
100,00 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
DUPS20 - DUPS 24V/20A moduł buforowy UPS na szynę DIN
Cena netto: 221,00 zł
RSP-100-15 - RSP 15V/100W/6.7A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 269,00 zł
EN54C-5A40LCD - EN54C 27,6V/5A/2x40Ah/LCD zasilacz do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 1 331,00 zł
NDR-480-48 - NDR 48V/480W/10A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 778,00 zł
RSP-100-12 - RSP 12V/100W/8.5A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 269,00 zł
LRS-100-15 - LRS 15V/100W/7A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 120,00 zł
EPP-300-48 - EPP 48V/300W/6.25A zasilacz open frame
Cena netto: 437,00 zł
MDR-20-24 - MDR 24V/24W/1A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 106,00 zł
HLG-600H-12 - HLG 12V/480W/40A zasilacz LED
Cena netto: 1 349,00 zł
SWB-300 - System zasilania buforowego dla switchy PoE, 54VDC/4x17Ah/300W
Cena netto: 760,00 zł
DR-100-12 - DR 12V/90W/7,5A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 227,00 zł
DRC-60B - DRC 27.6V/60W/1.4A/0.75A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 264,00 zł
DDR-240C-24 - DDR 24V/240W/10A przetwornica DC/DC na szynę DIN
Cena netto: 663,00 zł
RS-150-48 - RS 48V/150W/3.3A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 192,00 zł
HPSDCG2-12V8X1A-D - HPSDCG2 13,8V/8A/8x1A/40Ah zasilacz buforowy wielowyjściowy Grade 2
Cena netto: 540,00 zł
DRP-240-48 - DRP 48V/240W/5A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 417,00 zł
