LRS-100-36 - LRS 36V/100W/2,8A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 120,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 188,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Wyjście zasilania | 0.96 A/25.2÷42 V DC zasilacz stałonapięciowy / zasilacz stałoprądowy |
| Sprawność | 88.5% |
| Wymiary | 162.5 x 32 x 43 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 5 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
LPF-40-42 - LPF 42V/40W/0.96A zasilacz LED
| Zasilanie | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Wyjście zasilania | 0.96 A/25.2÷42 V DC zasilacz stałonapięciowy / zasilacz stałoprądowy |
| Sprawność | 88.5% |
| Wymiary | 162.5 x 32 x 43 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 5 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
23
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
23
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
4,60 zł
.
Cena netto: 120,00 zł
Cena netto: 106,00 zł
Cena netto: 178,00 zł
Cena netto: 1 376,00 zł
Cena netto: 192,00 zł
Cena netto: 65,00 zł
Cena netto: 442,00 zł
Cena netto: 178,00 zł
Cena netto: 279,00 zł
Cena netto: 210,00 zł
Cena netto: 830,00 zł
Cena netto: 389,00 zł
Cena netto: 692,00 zł
Cena netto: 193,00 zł
