Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
AWT027 - Transformator 10VA/11,5V/14V
PulsarCena netto: 46,00 zł (dla firm)
| Przeznaczenie | Do elektrozaczepów i domofonów |
| Zasilanie | 230 V AC |
| Transformator | 10VA - IP 64, tworzywo ABS, zalany żywicą |
| Wyjście zasilania | 0.8 A / 11.5 V AC 0.6 A / 14 V AC |
| Bezpiecznik | 130°C (termiczny) |
| Wymiary | 80 x 63 x 49 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 1.6m + wtyk sieciowy Zasilanie DC: 1m |
| Wykonanie | zalane żywicą |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - do montażu na płaskim podłożu |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWT027 - Transformator 10VA/11,5V/14V
| Przeznaczenie | Do elektrozaczepów i domofonów |
| Zasilanie | 230 V AC |
| Transformator | 10VA - IP 64, tworzywo ABS, zalany żywicą |
| Wyjście zasilania | 0.8 A / 11.5 V AC 0.6 A / 14 V AC |
| Bezpiecznik | 130°C (termiczny) |
| Wymiary | 80 x 63 x 49 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 1.6m + wtyk sieciowy Zasilanie DC: 1m |
| Wykonanie | zalane żywicą |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - do montażu na płaskim podłożu |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
5
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
5
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
1,00 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
PSG3-12V10A-E - PSG3 13,8V/10A/65Ah zasilacz buforowy impulsowy do zabudowy Grade 3
Cena netto: 700,00 zł
SD-200B-12 - SD 12V/200W/16.7A przetwornica DC/DC
Cena netto: 576,00 zł
HLG-600H-24AB - HLG 24V/600W/25A zasilacz LED
Cena netto: 1 383,00 zł
DDR-120B-24 - DDR 24V/120W/5A przetwornica DC/DC na szynę DIN
Cena netto: 442,00 zł
HDR-100-48 - HDR 48V/100W/1.92A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 212,00 zł
RAWP-1R - Panel 4 wentylatorów z termostatem RACK 1U
Cena netto: 899,00 zł
LRS-150F-24 - LRS 24V/150W/6.5A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 154,00 zł
RAW1 - Wentylator 1/230 do szaf wiszących typu RWA, RW, RWD
Cena netto: 55,00 zł
PU-SC605 - Przewód alarmowy, domofonowy, telekomunikacyjny YTDY 6x0,5mm, Cu, Eca, 100m...
Cena netto: 160,00 zł
HLG-480H-48B - HLG 48V/480W/10A zasilacz LED
Cena netto: 1 008,00 zł
EN54C-5A40 - EN54C 27,6V/5A/2×40Ah zasilacz do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 1 091,00 zł
DRC-180B - DRC 27.6V/180W/4.5A/2A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 648,00 zł
RSP-320-36 - RSP 36V/320W/8,9A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 389,00 zł
SFG64WP - Switch PoE 6-portowy SFG64 bez zasilacza do 4 kamer IP
Cena netto: 311,00 zł
