RSP-500-27 - RSP 27V/500W/18.6A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 692,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 791,00 zł (dla firm)
| Przeznaczenie | Kabel PU-NC211 to skrętka komputerowa F/UTP, kategorii 5e. Może być stosowana jako medium zarówno do transmisji danych jak i przesyłania zasilania (PoE). Obszar zastosowania obejmuje wiele systemów tj.: systemy teleinformatyczne, systemy monitoringu wizyjnego IP (szczególnie polecana do systemów IP PoE), ale sprawdzi się również w systemach cyfrowej telewizji dozorowej HD (CVI, TVI, AHD). Przewód przeznaczony jest do wykonywania profesjonalnych instalacji wewnątrz budynków i jest zgodny z normą PN-EN 50575 (CPR). |
| Typ | Cat 5e / F/UTP - Przewód ekranowany |
| Zastosowanie | przewód do wewnątrz |
| Średnica przewodu / żyły | 6.2mm / 0.5mm |
| Promień gięcia | 40mm |
| Długość przewodu w opakowaniu | 305m - Znacznik na przewodzie co 1m |
| Wymiary | 410 x 410 x 210 [+/-2 mm] Wymiary opakowania |
| Wykonanie | materiał PVC (polowinit) / Cu (99,99%), kolor RAL 7032 (szaro-beżowy) |
| Gwarancja | 5 lat od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
PU-NC211 - Skrętka komputerowa ekranowana, rodzaj F/UTP, PVC, cat 5e, 24AWG, Cu, Eca, wewnętrzna, 305m
| Przeznaczenie | Kabel PU-NC211 to skrętka komputerowa F/UTP, kategorii 5e. Może być stosowana jako medium zarówno do transmisji danych jak i przesyłania zasilania (PoE). Obszar zastosowania obejmuje wiele systemów tj.: systemy teleinformatyczne, systemy monitoringu wizyjnego IP (szczególnie polecana do systemów IP PoE), ale sprawdzi się również w systemach cyfrowej telewizji dozorowej HD (CVI, TVI, AHD). Przewód przeznaczony jest do wykonywania profesjonalnych instalacji wewnątrz budynków i jest zgodny z normą PN-EN 50575 (CPR). |
| Typ | Cat 5e / F/UTP - Przewód ekranowany |
| Zastosowanie | przewód do wewnątrz |
| Średnica przewodu / żyły | 6.2mm / 0.5mm |
| Promień gięcia | 40mm |
| Długość przewodu w opakowaniu | 305m - Znacznik na przewodzie co 1m |
| Wymiary | 410 x 410 x 210 [+/-2 mm] Wymiary opakowania |
| Wykonanie | materiał PVC (polowinit) / Cu (99,99%), kolor RAL 7032 (szaro-beżowy) |
| Gwarancja | 5 lat od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
97
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
97
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
19,40 zł
.
Cena netto: 692,00 zł
Cena netto: 170,00 zł
Cena netto: 888,00 zł
Cena netto: 221,00 zł
Cena netto: 35,00 zł
Cena netto: 111,00 zł
Cena netto: 957,00 zł
Cena netto: 3 855,00 zł
Cena netto: 442,00 zł
Cena netto: 332,00 zł
Cena netto: 864,00 zł
Cena netto: 904,00 zł
Cena netto: 220,00 zł
Cena netto: 106,00 zł
Cena netto: 178,00 zł
