DRA-40-12 - DRA 12V/40W/3.34A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 164,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 452,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 12 V DC/35A |
| Wyjście zasilania | 230 V AC/300 W sinusoida modyfikowana |
| Sprawność | 82% |
| Wymiary | 165 x 74 x 88 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Gniazda | 1x F („Schuko”) |
| Przewód | Zasilanie DC (UIN): 0.7m + wtyk do gniazda zapalniczki samochodowej |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 1 rok od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
A301-300-F3 - A301 12V/230V 300W inwerter
| Zasilanie | 12 V DC/35A |
| Wyjście zasilania | 230 V AC/300 W sinusoida modyfikowana |
| Sprawność | 82% |
| Wymiary | 165 x 74 x 88 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Gniazda | 1x F („Schuko”) |
| Przewód | Zasilanie DC (UIN): 0.7m + wtyk do gniazda zapalniczki samochodowej |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 1 rok od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
55
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
55
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
11,00 zł
.
Cena netto: 164,00 zł
Cena netto: 1 383,00 zł
Cena netto: 260,00 zł
Cena netto: 700,00 zł
Cena netto: 389,00 zł
Cena netto: 92,00 zł
Cena netto: 1 296,00 zł
Cena netto: 82,00 zł
Cena netto: 111,00 zł
Cena netto: 1 373,00 zł
Cena netto: 221,00 zł
Cena netto: 192,00 zł
Cena netto: 135,00 zł
Cena netto: 164,00 zł
Cena netto: 437,00 zł
Cena netto: 221,00 zł
