AWOZ-125P1A - Puszka instalacyjna z bezpiecznikiem 1A
Cena netto: 60,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 237,00 zł (dla firm)
| Centrale | Satel |
| Transformator | TRZ 40VA - IP 43, tworzywo PC/ABS |
| Wyjście zasilania | 2.2 A / 16 V AC 2 A / 18 V AC |
| Zgodność z normami | Norma alarmowa EN50131-6, Stopień 1÷3 |
| Miejsce na akumulator | 1 x 7Ah / 1 x 17Ah |
| Wymiary | 330 x 305 x 110 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 15 mm |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy, tamper – oderwanie od ściany |
| Zamykanie | skręcana |
| Montaż | natynkowy |
| Wykonanie | blacha DC01, 1mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWO213 - Obudowa 17/TRZ40/SATEL/GRADE 3
| Centrale | Satel |
| Transformator | TRZ 40VA - IP 43, tworzywo PC/ABS |
| Wyjście zasilania | 2.2 A / 16 V AC 2 A / 18 V AC |
| Zgodność z normami | Norma alarmowa EN50131-6, Stopień 1÷3 |
| Miejsce na akumulator | 1 x 7Ah / 1 x 17Ah |
| Wymiary | 330 x 305 x 110 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 15 mm |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy, tamper – oderwanie od ściany |
| Zamykanie | skręcana |
| Montaż | natynkowy |
| Wykonanie | blacha DC01, 1mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
29
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
29
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
5,80 zł
.
Cena netto: 60,00 zł
Cena netto: 291,00 zł
Cena netto: 280,00 zł
Cena netto: 1 820,00 zł
Cena netto: 880,00 zł
Cena netto: 71,00 zł
Cena netto: 1 852,00 zł
