KNX-40E-1280 - KNX 30V/38.4W/1280mA zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 663,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 1 748,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Wyjście zasilania | 20 A / 24 V DC |
| Prąd ładowania akumulatora | 15.4A |
| Sprawność | 92.5% |
| Wymiary | 110 x 125.2 x 150.7 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, UVP, OHP |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | Bat. Low – niskie napięcie akumulatora DC OK - Kontrola napięcia wyjściowego |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
DRS-480-24 - DRS 24V/480W/4.6A/15.4A zasilacz na szynę DIN
| Zasilanie | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Wyjście zasilania | 20 A / 24 V DC |
| Prąd ładowania akumulatora | 15.4A |
| Sprawność | 92.5% |
| Wymiary | 110 x 125.2 x 150.7 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, UVP, OHP |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | Bat. Low – niskie napięcie akumulatora DC OK - Kontrola napięcia wyjściowego |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
215
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
215
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
43,00 zł
.
Cena netto: 663,00 zł
Cena netto: 164,00 zł
Cena netto: 236,00 zł
Cena netto: 106,00 zł
Cena netto: 442,00 zł
Cena netto: 2 016,00 zł
Cena netto: 440,00 zł
Cena netto: 180,00 zł
Cena netto: 540,00 zł
Cena netto: 87,00 zł
Cena netto: 1 150,00 zł
Cena netto: 236,00 zł
Cena netto: 1 791,00 zł
Cena netto: 2 554,00 zł
Cena netto: 1 359,00 zł
Cena netto: 690,00 zł
Cena netto: 700,00 zł
