Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
PCD-40-700B - PCD 34-57V/40W/700mA zasilacz LED
PulsarCena netto: 154,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 180 - 295 V AC |
| Wyjście zasilania | 0.7 A/34÷57 V DC zasilacz stałoprądowy |
| Sprawność | 86% |
| Wymiary | 128 x 31.5 x 60 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OHP |
| Wykonanie | plastikowa |
| Stopień szczelności | IP 42 |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
PCD-40-700B - PCD 34-57V/40W/700mA zasilacz LED
| Zasilanie | 180 - 295 V AC |
| Wyjście zasilania | 0.7 A/34÷57 V DC zasilacz stałoprądowy |
| Sprawność | 86% |
| Wymiary | 128 x 31.5 x 60 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OHP |
| Wykonanie | plastikowa |
| Stopień szczelności | IP 42 |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
18
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
18
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
3,60 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
ELG-75-24DA-3Y - ELG 24V/75W/3.15A zasilacz LED
Cena netto: 264,00 zł
PCD-25-350B - PCD 40-58V/25W/350mA zasilacz LED
Cena netto: 125,00 zł
ELG-240-54DA-3Y - ELG 54V/240W/4.45A zasilacz LED
Cena netto: 394,00 zł
HEP-600-24 - HEP 24V/600W/25A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 1 791,00 zł
SWBH-60 - System zasilania buforowego dla switchy PoE, 52VDC/7Ah/60W, obudowa ABS IP44
Cena netto: 540,00 zł
