Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
RSP-100-24 - RSP 24V/100W/4.2A zasilacz do zabudowy
PulsarCena netto: 269,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 85 - 264 V AC, 120 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 4.2 A / 24 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 22.8 - 26.4 V DC |
| Sprawność | 87% |
| Wymiary | 179 x 30 x 99 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
RSP-100-24 - RSP 24V/100W/4.2A zasilacz do zabudowy
| Zasilanie | 85 - 264 V AC, 120 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 4.2 A / 24 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 22.8 - 26.4 V DC |
| Sprawność | 87% |
| Wymiary | 179 x 30 x 99 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
33
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
33
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
6,60 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
LRS-350-24 - LRS 24V/350W/14.6A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 231,00 zł
DRP-480S-24 - DRP 24V/480W/20A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 797,00 zł
HRP-300-12 - HRP 12V/300W/27A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 610,00 zł
HPSDCG2-12V4X1A-B - HPSDCG2 13,8V/4A/4x1A/7Ah zasilacz buforowy wielowyjściowy Grade 2
Cena netto: 370,00 zł
RSP-1000-12 - RSP 12V/1000W/60A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 1 757,00 zł
HPSB-24V7A-C - HPSB 27,6V/7A/2x17Ah zasilacz buforowy impulsowy
Cena netto: 524,00 zł
HPSG3-24V2A-C - HPSG3 27,6V/2A/2x17Ah zasilacz buforowy impulsowy Grade 3
Cena netto: 1 100,00 zł
EN54C-10A65 - EN54C 27,6V/10A/2×65Ah zasilacz do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 1 356,00 zł
HDR-30-24 - HDR 24V/30W/1.5A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 111,00 zł
PSC-160B-C - PSC 27.6V/160W/5.8A zasilacz buforowy do zabudowy
Cena netto: 384,00 zł
HPSG3-24V5A-D - HPSG3 27,6V/5A/2x40Ah zasilacz buforowy impulsowy Grade 3
Cena netto: 1 150,00 zł
HPSB-12V3A-C - HPSB 13,8V/3A/17Ah zasilacz buforowy impulsowy
Cena netto: 190,00 zł
