DRA-40-24 - DRA 24V/40W/1.7A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 164,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 417,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 85 - 264 V AC, 120 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 5 A / 48 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 48 - 53 V DC |
| Sprawność | 85% |
| Wymiary | 125.5 x 125.2 x 100 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
DRP-240-48 - DRP 48V/240W/5A zasilacz na szynę DIN
| Zasilanie | 85 - 264 V AC, 120 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 5 A / 48 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 48 - 53 V DC |
| Sprawność | 85% |
| Wymiary | 125.5 x 125.2 x 100 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
51
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
51
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
10,20 zł
.
Cena netto: 164,00 zł
Cena netto: 437,00 zł
Cena netto: 269,00 zł
Cena netto: 63,00 zł
Cena netto: 274,00 zł
Cena netto: 413,00 zł
Cena netto: 1 326,00 zł
Cena netto: 92,00 zł
Cena netto: 190,00 zł
Cena netto: 1 119,00 zł
Cena netto: 188,00 zł
Cena netto: 111,00 zł
Cena netto: 118,00 zł
Cena netto: 1 706,00 zł
