HDR-15-5 - HDR 5V/15W/2.4A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 92,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 696,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 88 - 264 V AC, 124 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 5 A / 48 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 48 - 55 V DC |
| Sprawność | 94% |
| Wymiary | 63 x 125.2 x 113.5 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | DC OK - Kontrola napięcia wyjściowego |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
SDR-240-48 - SDR 48V/240W/5A zasilacz na szynę DIN
| Zasilanie | 88 - 264 V AC, 124 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 5 A / 48 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 48 - 55 V DC |
| Sprawność | 94% |
| Wymiary | 63 x 125.2 x 113.5 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | DC OK - Kontrola napięcia wyjściowego |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
85
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
85
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
17,00 zł
.
Cena netto: 92,00 zł
Cena netto: 350,00 zł
Cena netto: 1 008,00 zł
Cena netto: 269,00 zł
Cena netto: 523,00 zł
Cena netto: 204,00 zł
Cena netto: 2 615,00 zł
Cena netto: 135,00 zł
Cena netto: 221,00 zł
Cena netto: 880,00 zł
Cena netto: 178,00 zł
Cena netto: 210,00 zł
Cena netto: 440,00 zł
Cena netto: 135,00 zł
Cena netto: 87,00 zł
