Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
DDR-120B-48 - DDR 48V/120W/2.5A przetwornica DC/DC na szynę DIN
PulsarCena netto: 442,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 16.8 - 33.6 V DC |
| Wyjście zasilania | 2.5 A / 48 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 48 - 56 V DC |
| Sprawność | 91% |
| Wymiary | 32 x 125.2 x 102 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Montaż | DIN |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
DDR-120B-48 - DDR 48V/120W/2.5A przetwornica DC/DC na szynę DIN
| Zasilanie | 16.8 - 33.6 V DC |
| Wyjście zasilania | 2.5 A / 48 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 48 - 56 V DC |
| Sprawność | 91% |
| Wymiary | 32 x 125.2 x 102 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Montaż | DIN |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
54
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
54
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
10,80 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
ELG-150-54DA-3Y - ELG 54V/150W/2.8A zasilacz LED
Cena netto: 312,00 zł
HRPG-600-48 - HRPG 48V/600W/13A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 1 119,00 zł
LPC-60-1750 - LPC 9-34V/59.5W/1750mA zasilacz LED
Cena netto: 111,00 zł
LRS-150-15 - LRS 15V/150W/10A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 149,00 zł
NTS-1700-212EU - NTS 12VDC/230VAC/1700W inwerter DC/AC
Cena netto: 2 615,00 zł
RSP-3000-24 - RSP 24V/3000W/125A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 3 788,00 zł
ELG-240-54DA-3Y - ELG 54V/240W/4.45A zasilacz LED
Cena netto: 394,00 zł
RSP-2000-24 - RSP 24V/2000W/80A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 3 260,00 zł
TN-1500-224B - TN 24VDC/230VAC/1500W Inwerter DC/AC, inwerter solarny
Cena netto: 3 855,00 zł
LRS-50-12 - LRS 12V/50W/4.2A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 87,00 zł
DDR-120A-24 - DDR 24V/120W/4.2A przetwornica DC/DC na szynę DIN
Cena netto: 442,00 zł
DRC-180B - DRC 27.6V/180W/4.5A/2A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 648,00 zł
LRS-50-3,3 - LRS 3,3V/50W/10A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 92,00 zł
RSP-1000-24 - RSP 24V/1000W/40A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 1 757,00 zł
