HPSB-12V3A-C - HPSB 13,8V/3A/17Ah zasilacz buforowy impulsowy
Cena netto: 190,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 178,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 8.5 A / 12 V DC zasilacz stałonapięciowy |
| Sprawność | 85% |
| Wymiary | 190 x 37 x 52 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
LPV-100-12 - LPV 12V/100W/8.5A zasilacz LED
| Zasilanie | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 8.5 A / 12 V DC zasilacz stałonapięciowy |
| Sprawność | 85% |
| Wymiary | 190 x 37 x 52 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
21
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
21
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
4,20 zł
.
Cena netto: 190,00 zł
Cena netto: 1 013,00 zł
Cena netto: 197,00 zł
Cena netto: 851,00 zł
Cena netto: 82,00 zł
Cena netto: 671,00 zł
Cena netto: 935,00 zł
Cena netto: 221,00 zł
Cena netto: 92,00 zł
Cena netto: 22,00 zł
Cena netto: 389,00 zł
Cena netto: 11,00 zł
Cena netto: 4,10 zł
