PWB-52V1A - PWB 52V/1,15A/1xBAT zasilacz buforowy PoE do zabudowy
Cena netto: 350,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 178,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 2.8 A / 13.8 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 12 - 15 V DC |
| Prąd ładowania akumulatora | 1.5A |
| Sprawność | 84% |
| Wymiary | 103.4 x 37 x 62 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, UVP |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | AC OK – awaria sieci AC Bat. Low – niskie napięcie akumulatora |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - dostępne akcesoria: PKAZ041 (zestaw przewodów) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
PSC-60A-C - PSC 13.8V/60W/4.3A zasilacz buforowy do zabudowy
| Zasilanie | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 2.8 A / 13.8 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 12 - 15 V DC |
| Prąd ładowania akumulatora | 1.5A |
| Sprawność | 84% |
| Wymiary | 103.4 x 37 x 62 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, UVP |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | AC OK – awaria sieci AC Bat. Low – niskie napięcie akumulatora |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - dostępne akcesoria: PKAZ041 (zestaw przewodów) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
21
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
21
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
4,20 zł
.
Cena netto: 350,00 zł
Cena netto: 274,00 zł
Cena netto: 552,00 zł
Cena netto: 120,00 zł
Cena netto: 1 223,00 zł
Cena netto: 125,00 zł
Cena netto: 360,00 zł
Cena netto: 495,00 zł
Cena netto: 220,00 zł
Cena netto: 671,00 zł
Cena netto: 250,00 zł
Cena netto: 480,00 zł
Cena netto: 33,00 zł
Cena netto: 1 373,00 zł
Cena netto: 222,00 zł
