HPSG3-12V5A-D - HPSG3 13,8V/5A/40Ah zasilacz buforowy impulsowy Grade 3
Cena netto: 1 100,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 864,00 zł (dla firm)
| Przeznaczenie | Kabel PU-NC206 to skrętka komputerowa U/UTP, kategorii 6. Może być stosowana jako medium zarówno do transmisji danych jak i przesyłania zasilania (PoE). Obszar zastosowania obejmuje wiele systemów tj.: systemy teleinformatyczne, systemy monitoringu wizyjnego IP (szczególnie polecana do systemów IP PoE), ale sprawdzi się również w systemach cyfrowej telewizji dozorowej HD (CVI, TVI, AHD). Przewód przeznaczony jest do wykonywania profesjonalnych instalacji wewnątrz budynków i jest zgodny z normą PN-EN 50575 (CPR). |
| Typ | Cat 6 / U/UTP - Przewód nieekranowany |
| Zastosowanie | przewód do wewnątrz |
| Średnica przewodu / żyły | 6.3mm / 0.55mm |
| Promień gięcia | 40mm |
| Długość przewodu w opakowaniu | 305m - Znacznik na przewodzie co 1m |
| Wymiary | 410 x 410 x 210 [+/-2 mm] Wymiary opakowania |
| Wykonanie | materiał PVC (polowinit) / Cu (99,99%), kolor RAL 7032 (szaro-beżowy) |
| Gwarancja | 5 lat od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
PU-NC206 - Skrętka komputerowa, U/UTP, cat 6, 23AWG, Cu, Eca, 305m (wewnętrzna)
| Przeznaczenie | Kabel PU-NC206 to skrętka komputerowa U/UTP, kategorii 6. Może być stosowana jako medium zarówno do transmisji danych jak i przesyłania zasilania (PoE). Obszar zastosowania obejmuje wiele systemów tj.: systemy teleinformatyczne, systemy monitoringu wizyjnego IP (szczególnie polecana do systemów IP PoE), ale sprawdzi się również w systemach cyfrowej telewizji dozorowej HD (CVI, TVI, AHD). Przewód przeznaczony jest do wykonywania profesjonalnych instalacji wewnątrz budynków i jest zgodny z normą PN-EN 50575 (CPR). |
| Typ | Cat 6 / U/UTP - Przewód nieekranowany |
| Zastosowanie | przewód do wewnątrz |
| Średnica przewodu / żyły | 6.3mm / 0.55mm |
| Promień gięcia | 40mm |
| Długość przewodu w opakowaniu | 305m - Znacznik na przewodzie co 1m |
| Wymiary | 410 x 410 x 210 [+/-2 mm] Wymiary opakowania |
| Wykonanie | materiał PVC (polowinit) / Cu (99,99%), kolor RAL 7032 (szaro-beżowy) |
| Gwarancja | 5 lat od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
106
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
106
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
21,20 zł
.
Cena netto: 1 100,00 zł
Cena netto: 97,00 zł
Cena netto: 31,00 zł
Cena netto: 82,00 zł
Cena netto: 320,00 zł
Cena netto: 332,00 zł
Cena netto: 101,00 zł
Cena netto: 173,00 zł
Cena netto: 260,00 zł
Cena netto: 389,00 zł
Cena netto: 120,00 zł
Cena netto: 759,00 zł
Cena netto: 1 534,00 zł
Cena netto: 35,00 zł
Cena netto: 44,00 zł
Cena netto: 286,56 zł
