ELG-75-24DA-3Y - ELG 24V/75W/3.15A zasilacz LED
Cena netto: 264,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 322,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 88 - 264 V AC, 124 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 16.7 A / 12 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 10 - 13.2 V DC |
| Sprawność | 89% |
| Wymiary | 215 x 30 x 115 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
RSP-200-12 - RSP 12V/200W/16.7A zasilacz do zabudowy
| Zasilanie | 88 - 264 V AC, 124 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 16.7 A / 12 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 10 - 13.2 V DC |
| Sprawność | 89% |
| Wymiary | 215 x 30 x 115 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
39
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
39
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
7,80 zł
.
Cena netto: 264,00 zł
Cena netto: 797,00 zł
Cena netto: 1 150,00 zł
Cena netto: 692,00 zł
Cena netto: 399,00 zł
Cena netto: 183,00 zł
Cena netto: 231,00 zł
Cena netto: 1 450,00 zł
Cena netto: 330,00 zł
Cena netto: 639,00 zł
Cena netto: 120,00 zł
Cena netto: 540,00 zł
Cena netto: 260,00 zł
Cena netto: 740,00 zł
Cena netto: 900,00 zł
Cena netto: 788,00 zł
Cena netto: 639,00 zł
Cena netto: 4 066,00 zł
Cena netto: 135,00 zł
