PSG2-24V10A - PSG2 27,6V/10A zasilacz buforowy impulsowy do zabudowy Grade 2
Cena netto: 405,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 350,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 85 - 264 V AC, 120 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 12.5 A / 12 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 11.4 - 13.2 V DC |
| Sprawność | 84% |
| Wymiary | 199 x 50 x 99 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
SP-150-12 - SP 12V/150W/12.5A zasilacz do zabudowy
| Zasilanie | 85 - 264 V AC, 120 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 12.5 A / 12 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 11.4 - 13.2 V DC |
| Sprawność | 84% |
| Wymiary | 199 x 50 x 99 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
43
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
43
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
8,60 zł
.
Cena netto: 405,00 zł
Cena netto: 1 100,00 zł
Cena netto: 92,00 zł
Cena netto: 93,00 zł
Cena netto: 230,00 zł
Cena netto: 98,00 zł
Cena netto: 69,00 zł
Cena netto: 221,00 zł
Cena netto: 1 791,00 zł
Cena netto: 1 104,00 zł
Cena netto: 350,00 zł
Cena netto: 135,00 zł
Cena netto: 168,00 zł
Cena netto: 778,00 zł
Cena netto: 389,00 zł
Cena netto: 399,00 zł
Cena netto: 178,00 zł
