ELG-150-54DA-3Y - ELG 54V/150W/2.8A zasilacz LED
Cena netto: 312,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 1 706,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 176 - 264 V AC |
| Wyjście zasilania | 16 x 0.87 A / 12 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 12 - 15 V DC |
| Bezpiecznik | 16 x 1.5A (PTC) |
| Sprawność | 80% |
| Wymiary montażowe | 19" x 2U x 223mm montaż doczołowy, w komplecie 4 śruby M6 + koszyki |
| Wymiary | 482 x 88 x 223 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, przepięciowe |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | ALARM – awaria zbiorcza |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED, BUZZER |
| Wykonanie | blacha DC01, RAL9005 (czarny), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - chłodzenie wymuszone – wbudowany wentylator |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
R1612P - R 12V/16×1,5A/PTC zasilacz RACK do 16 kamer HD
| Zasilanie | 176 - 264 V AC |
| Wyjście zasilania | 16 x 0.87 A / 12 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 12 - 15 V DC |
| Bezpiecznik | 16 x 1.5A (PTC) |
| Sprawność | 80% |
| Wymiary montażowe | 19" x 2U x 223mm montaż doczołowy, w komplecie 4 śruby M6 + koszyki |
| Wymiary | 482 x 88 x 223 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, przepięciowe |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | ALARM – awaria zbiorcza |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED, BUZZER |
| Wykonanie | blacha DC01, RAL9005 (czarny), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - chłodzenie wymuszone – wbudowany wentylator |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
209
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
209
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
41,80 zł
.
Cena netto: 312,00 zł
Cena netto: 178,00 zł
Cena netto: 106,00 zł
Cena netto: 7 685,00 zł
Cena netto: 1 013,00 zł
Cena netto: 2 554,00 zł
Cena netto: 1 013,00 zł
Cena netto: 336,00 zł
Cena netto: 384,00 zł
Cena netto: 1 331,00 zł
Cena netto: 140,00 zł
Cena netto: 648,00 zł
Cena netto: 192,00 zł
Cena netto: 274,00 zł
Cena netto: 168,00 zł
Cena netto: 1 296,00 zł
Cena netto: 149,00 zł
Cena netto: 1 091,00 zł
Cena netto: 83,00 zł
