HDR-15-5 - HDR 5V/15W/2.4A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 92,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 350,00 zł (dla firm)
| Przeznaczenie | Zasilacz dedykowany do systemów zasilania PoE |
| Zasilanie | 200 - 240 V AC |
| Wyjście zasilania | 1.15 A / 52 V DC funkcja START manualnego załączenia zasilania z akumulatora |
| Prąd ładowania akumulatora | 0.5A |
| Sprawność | 83% |
| Wymiary | 200 x 48 x 120 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, UVP, przepięciowe |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - do montażu na szynie DIN wymagany uchwyt DIN4 - wyposażenie opcjonalne: zestaw zewnętrznej sygnalizacji optycznej LED PKAZ168 |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
PWB-52V1A - PWB 52V/1,15A/1xBAT zasilacz buforowy PoE do zabudowy
| Przeznaczenie | Zasilacz dedykowany do systemów zasilania PoE |
| Zasilanie | 200 - 240 V AC |
| Wyjście zasilania | 1.15 A / 52 V DC funkcja START manualnego załączenia zasilania z akumulatora |
| Prąd ładowania akumulatora | 0.5A |
| Sprawność | 83% |
| Wymiary | 200 x 48 x 120 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, UVP, przepięciowe |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - do montażu na szynie DIN wymagany uchwyt DIN4 - wyposażenie opcjonalne: zestaw zewnętrznej sygnalizacji optycznej LED PKAZ168 |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
43
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
43
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
8,60 zł
.
Cena netto: 92,00 zł
Cena netto: 87,00 zł
Cena netto: 135,00 zł
Cena netto: 221,00 zł
Cena netto: 442,00 zł
Cena netto: 245,00 zł
Cena netto: 106,00 zł
Cena netto: 90,00 zł
Cena netto: 179,00 zł
Cena netto: 760,00 zł
Cena netto: 1 091,00 zł
Cena netto: 125,00 zł
Cena netto: 1 868,00 zł
Cena netto: 236,00 zł
Cena netto: 154,00 zł
Cena netto: 650,00 zł
Cena netto: 360,00 zł
Cena netto: 288,00 zł
Cena netto: 389,00 zł
