AWZG2-24V3A-C - AWZG2 27,6/3A/2x17Ah zasilacz buforowy Grade 2
Cena netto: 865,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 1 349,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Wyjście zasilania | 40 A / 12 V DC zasilacz stałonapięciowy / zasilacz stałoprądowy |
| Sprawność | 92% |
| Wymiary | 280 x 48.5 x 144 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 7 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) - długa żywotność zasilacza > 62000 h |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
HLG-600H-12 - HLG 12V/480W/40A zasilacz LED
| Zasilanie | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Wyjście zasilania | 40 A / 12 V DC zasilacz stałonapięciowy / zasilacz stałoprądowy |
| Sprawność | 92% |
| Wymiary | 280 x 48.5 x 144 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 7 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) - długa żywotność zasilacza > 62000 h |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
165
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
165
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
33,00 zł
.
Cena netto: 865,00 zł
Cena netto: 653,00 zł
Cena netto: 586,00 zł
Cena netto: 389,00 zł
Cena netto: 495,00 zł
Cena netto: 164,00 zł
Cena netto: 900,00 zł
Cena netto: 269,00 zł
Cena netto: 3 855,00 zł
Cena netto: 405,00 zł
Cena netto: 394,00 zł
Cena netto: 1 868,00 zł
Cena netto: 82,00 zł
Cena netto: 1 376,00 zł
