Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
OBU-M-LCD-S - Obudowa metalowa manipulatora LCD, typ S
Cena netto: 104,00 zł (dla firm)
| MODEL | OBU-M-LCD-S |
|---|---|
| WYMIARY | 190 x 130 x 40 mm |
| MIEJSCE NA AKUMULATOR | Brak danych |
| NAPIĘCIE WYJŚCIOWE ZASILACZA | Brak danych |
| CZY POSIADA ZASILACZ | Nie |
| NAPIĘCIE ZASILACZA | 12 V |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
OBU-M-LCD-S - Obudowa metalowa manipulatora LCD, typ S
| MODEL | OBU-M-LCD-S |
|---|---|
| WYMIARY | 190 x 130 x 40 mm |
| MIEJSCE NA AKUMULATOR | Brak danych |
| NAPIĘCIE WYJŚCIOWE ZASILACZA | Brak danych |
| CZY POSIADA ZASILACZ | Nie |
| NAPIĘCIE ZASILACZA | 12 V |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
12
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
12
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
2,40 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
ARAD2 - Obudowa RACK 2U/400mm uniwersalna do szaf RACK 19"
Cena netto: 283,00 zł
RAWO7 - Obudowa RACK Security 7U/150mm/17Ah do szaf RACK 19"
Cena netto: 512,00 zł
AWOZ-225P - Puszka instalacyjna z bezpiecznikiem 2×0,375A
Cena netto: 97,00 zł
ARAD3S - Obudowa RACK 3U/270mm uniwersalna do szaf RACK 19"
Cena netto: 282,00 zł
OMI-5 - Obudowa metalowa zgodna z wymaganiami EN 50131-1
Cena netto: 396,00 zł
ARADIN2 - Obudowa z szyną DIN do szaf RACK, 24×S, głębokość 160mm
Cena netto: 314,00 zł
SWS-60 - System zasilania dla switchy PoE, 52VDC/60W
Cena netto: 280,00 zł
