Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
AWO040 - Obudowa 7/TRP20/GSM
PulsarCena netto: 135,00 zł (dla firm)
| Nadajniki | EBS |
| Transformator | TRP 20VA - IP 30, tworzywo PC/ABS |
| Wyjście zasilania | 1.4 A / 14 V AC 1 A / 18 V AC |
| Miejsce na akumulator | 1 x 7Ah |
| Wymiary | 250 x 250 x 80 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy możliwość montażu tampera oderwania od podłoża PKAZ066 |
| Zamykanie | skręcana (możliwość montażu zamka) |
| Montaż | natynkowy |
| Wykonanie | blacha DC01, 0.7mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWO040 - Obudowa 7/TRP20/GSM
| Nadajniki | EBS |
| Transformator | TRP 20VA - IP 30, tworzywo PC/ABS |
| Wyjście zasilania | 1.4 A / 14 V AC 1 A / 18 V AC |
| Miejsce na akumulator | 1 x 7Ah |
| Wymiary | 250 x 250 x 80 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy możliwość montażu tampera oderwania od podłoża PKAZ066 |
| Zamykanie | skręcana (możliwość montażu zamka) |
| Montaż | natynkowy |
| Wykonanie | blacha DC01, 0.7mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
16
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
16
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
3,20 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
OMI-2 - Obudowa metalowa z transformatorem 230 V / 18 V AC
Cena netto: 291,00 zł
AWOP-225PR - Puszka instalacyjna rozgałęźna 2×2,5mm
Cena netto: 60,00 zł
AWOZ-125P1A - Puszka instalacyjna z bezpiecznikiem 1A
Cena netto: 60,00 zł
AWO644 - Obudowa ze stelażem zapasu kabla 400×400
Cena netto: 237,00 zł
AWO802 - TOM-2 Teletechniczna obudowa mieszkaniowa (multimedialna)
Cena netto: 230,00 zł
AWOP-425SR - Puszka instalacyjna rozgałęźna 4×2,5mm
Cena netto: 93,00 zł
AWOP-325PR - Puszka instalacyjna rozgałęźna 3×2,5mm
Cena netto: 71,00 zł
