Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
AWO000PU - Obudowa 7/20/DSPR/PUSTA
PulsarCena netto: 87,00 zł (dla firm)
| Centrale | Satel, Risco, DSC, Paradox, Pyronix, Crow, Summit, Roel, EBS, Telmor |
| Miejsce na akumulator | 1 x 7Ah |
| Wymiary | 250 x 250 x 80 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy |
| Zamykanie | skręcana (możliwość montażu zamka) |
| Montaż | natynkowy |
| Wykonanie | blacha DC01, 0.7mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWO000PU - Obudowa 7/20/DSPR/PUSTA
| Centrale | Satel, Risco, DSC, Paradox, Pyronix, Crow, Summit, Roel, EBS, Telmor |
| Miejsce na akumulator | 1 x 7Ah |
| Wymiary | 250 x 250 x 80 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy |
| Zamykanie | skręcana (możliwość montażu zamka) |
| Montaż | natynkowy |
| Wykonanie | blacha DC01, 0.7mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
10
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
10
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
2,00 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
SWR-300 - System zasilania buforowego dla switchy PoE i rejestratora (12)54VDC/4x17Ah/300W
Cena netto: 1 150,00 zł
OMI-4 - Obudowa metalowa z transformatorem 230 V / 20 V AC
Cena netto: 408,00 zł
ARADIN2 - Obudowa z szyną DIN do szaf RACK, 24×S, głębokość 160mm
Cena netto: 314,00 zł
AWO805 - TOM-5 Natynkowa, teletechniczna obudowa mieszkaniowa (multimedialna)
Cena netto: 194,00 zł




