ARADIN1 - Panel dystrybucji napięć 24×S
Cena netto: 172,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 306,00 zł (dla firm)
| Centrale | Satel, DSC |
| Transformator | TRP 80VA - IP 30, tworzywo PC/ABS |
| Wyjście zasilania | 5 A / 16 V AC 4.5 A / 18 V AC 4 A / 20 V AC |
| Miejsce na akumulator | 1 x 7Ah / 1 x 17Ah / 1 x 24Ah |
| Wymiary | 348 x 398 x 171 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy możliwość montażu tampera oderwania od podłoża PKAZ066 |
| Zamykanie | skręcana (możliwość montażu zamka) |
| Montaż | natynkowy |
| Wykonanie | blacha DC01, 0.7mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWO301 - Obudowa 24/TRP80/DS
| Centrale | Satel, DSC |
| Transformator | TRP 80VA - IP 30, tworzywo PC/ABS |
| Wyjście zasilania | 5 A / 16 V AC 4.5 A / 18 V AC 4 A / 20 V AC |
| Miejsce na akumulator | 1 x 7Ah / 1 x 17Ah / 1 x 24Ah |
| Wymiary | 348 x 398 x 171 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy możliwość montażu tampera oderwania od podłoża PKAZ066 |
| Zamykanie | skręcana (możliwość montażu zamka) |
| Montaż | natynkowy |
| Wykonanie | blacha DC01, 0.7mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
37
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
37
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
7,40 zł
.
AWO301 PULSAR
WYMIARY: 348x398x171+8, TRP 80VA/16V/18V/20V, 24Ah
współpraca: Satel, Risco, DSC, Paradox, Pyronix, EBS, Telmor, Pulsar, Texecom, Roger
zastosowanie: do wewnątrz (IP20)
montaż: natynkowy
materiał: blacha DC01, 0,7mm
miejsce na akumulator: 17Ah/12V
transformator: TRP 80VA/16V/18V/20V
napięcie zasilania: 230V AC 50Hz
Cena netto: 172,00 zł
Cena netto: 185,00 zł
Cena netto: 237,00 zł
Cena netto: 395,00 zł
Cena netto: 280,00 zł
Cena netto: 199,00 zł
