Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
OMI-2 - Obudowa metalowa z transformatorem 230 V / 18 V AC
Cena netto: 291,00 zł (dla firm)
| MODEL | OMI-2 |
|---|---|
| WYMIARY | 325 x 310 x 110 mm |
| MIEJSCE NA AKUMULATOR | Brak danych |
| NAPIĘCIE WYJŚCIOWE ZASILACZA | 18V AC |
| CZY POSIADA ZASILACZ | Tak |
| NAPIĘCIE ZASILACZA | 230 V |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
OMI-2 - Obudowa metalowa z transformatorem 230 V / 18 V AC
| MODEL | OMI-2 |
|---|---|
| WYMIARY | 325 x 310 x 110 mm |
| MIEJSCE NA AKUMULATOR | Brak danych |
| NAPIĘCIE WYJŚCIOWE ZASILACZA | 18V AC |
| CZY POSIADA ZASILACZ | Tak |
| NAPIĘCIE ZASILACZA | 230 V |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
35
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
35
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
7,00 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
AWOZ-125P - Puszka instalacyjna z bezpiecznikiem 0.375A
Cena netto: 60,00 zł
AWOZ-125S - Puszka instalacyjna z bezpiecznikiem 0.375A
Cena netto: 71,00 zł
AWO506 - Obudowa modułu linii głośnikowej DSO BOSCH
Cena netto: 79,00 zł
ARAD2S - Obudowa RACK 2U/270mm uniwersalna do szaf RACK 19"
Cena netto: 248,00 zł
ARAD4 - Obudowa RACK 4U/400mm uniwersalna do szaf RACK 19" dwupoziomowa
Cena netto: 461,00 zł
AWOP-225SR - Puszka instalacyjna rozgałęźna 2×2,5mm
Cena netto: 71,00 zł
