Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
ARAD-S2 - Obudowa Security 2U do szaf RACK 19" 24 linie
PulsarCena netto: 1 820,00 zł (dla firm)
| Przeznaczenie | Obudowa metalowa RACK-Security przeznaczona jest do montażu centrali alarmowej wraz z modułami wejść/wyjść w stojących szafach RACK 19″ o głębokościach 800 lub 1000mm. |
| Centrale | Satel, Risco, DSC, Paradox, Pyronix, Crow, Roger |
| Miejsce na akumulator | 1 x 7Ah |
| Wymiary montażowe | 19" x 2U x 656mm do montażu w szafie RACK należy użyć szyn ARAS: - ARAS800 dla szaf RACK o głębokości D=800 - ARAS1000 dla szaf RACK o głębokości D=1000 |
| Wymiary | 395 x 73 x 400 [+/-2 mm] |
| Obciążenie statyczne | 30kg - z szynami ARAS... (pełny wysuw obudowy) |
| Płyta montażowa | blacha, 250 x 260 [+/-2 mm] |
| Płytka PCB | sygnałowe: 24 linie (30VDC/1.5A) zasilające: 230VAC/max.5A |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy, tamper – otwarcie krosownicy, wysunięcie obudowy z profili RACK |
| Montaż | RACK 19" |
| Wykonanie | blacha DC01, 1mm, 1.5mm, RAL9004 (czarny), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
ARAD-S2 - Obudowa Security 2U do szaf RACK 19" 24 linie
| Przeznaczenie | Obudowa metalowa RACK-Security przeznaczona jest do montażu centrali alarmowej wraz z modułami wejść/wyjść w stojących szafach RACK 19″ o głębokościach 800 lub 1000mm. |
| Centrale | Satel, Risco, DSC, Paradox, Pyronix, Crow, Roger |
| Miejsce na akumulator | 1 x 7Ah |
| Wymiary montażowe | 19" x 2U x 656mm do montażu w szafie RACK należy użyć szyn ARAS: - ARAS800 dla szaf RACK o głębokości D=800 - ARAS1000 dla szaf RACK o głębokości D=1000 |
| Wymiary | 395 x 73 x 400 [+/-2 mm] |
| Obciążenie statyczne | 30kg - z szynami ARAS... (pełny wysuw obudowy) |
| Płyta montażowa | blacha, 250 x 260 [+/-2 mm] |
| Płytka PCB | sygnałowe: 24 linie (30VDC/1.5A) zasilające: 230VAC/max.5A |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy, tamper – otwarcie krosownicy, wysunięcie obudowy z profili RACK |
| Montaż | RACK 19" |
| Wykonanie | blacha DC01, 1mm, 1.5mm, RAL9004 (czarny), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
223
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
223
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
44,60 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
RAC1810 - Cokół 100mm do szaf stojących 800×1000mm
Cena netto: 383,00 zł
AWOP-625PP - Puszka instalacyjna przelotowa 6×2,5mm
Cena netto: 60,00 zł
ZRS2768 - Szafa RACK 27U stojąca złożona 600x800
Cena netto: 2 160,00 zł
DDR-120C-24 - DDR 24V/120W/5A przetwornica DC/DC na szynę DIN
Cena netto: 442,00 zł
NPB-360-12TB - Ładowarka do akumulatorów 13.8V/304W/20A
Cena netto: 586,00 zł
TS-200-248B - TS 48VDC/230VAC/200W Inwerter DC/AC
Cena netto: 1 052,00 zł
SFG64F1 - Switch PoE 6-portowy SFG64F1 do 4 kamer IP
Cena netto: 270,00 zł
ISFG64 - Switch przemysłowy PoE ISFG64 (4xPoE, 2xSFP)
Cena netto: 404,00 zł
S108WP - Switch PoE 10-portowy S108WP bez zasilacza do 8 kamer IP
Cena netto: 290,00 zł
PSG3-12V10A-E - PSG3 13,8V/10A/65Ah zasilacz buforowy impulsowy do zabudowy Grade 3
Cena netto: 700,00 zł
S64H - Switch 6-portowy S64H z zasilaczem do 4 kamer IP w obudowie hermetycznej
Cena netto: 442,00 zł
ARAS600 - Szyny do obudów ARAD do szaf RACK 19" o głębokości 600mm
Cena netto: 250,00 zł
HDR-30-48 - HDR 48V/30W/0.75A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 111,00 zł
PSA12010 - PSA 12V/1A zasilacz impulsowy wtyczkowy do CCTV
Cena netto: 26,00 zł
