PSG3-12V3A-C - PSG3 13,8V/3A/17Ah zasilacz buforowy impulsowy do zabudowy Grade 3
Cena netto: 600,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 790,00 zł (dla firm)
| Przeznaczenie | Szafa RACK 19" umożliwia integrację systemów CCTV, KD, SSWiN, RTV, LAN itp. w małych firmach lub domach. Przeznaczona jest do montażu urządzeń produkowanych w obudowach w standardzie 19". Szafy RACK zapewniają estetyczny montaż urządzeń oraz zabezpieczają je przed mechanicznymi uszkodzeniami. |
| Wymiary montażowe | 19" x 9U x 269mm |
| Wymiary | 600 x 501 x 600 [+/-2 mm] przednia/tylna sekcja – 450/150mm |
| Typ Szafy | wisząca złożona – dwusekcyjna |
| Obciążenie statyczne | 70kg |
| Zamykanie | drzwi frontowe – zamek (RAZ25, ten sam kod) drzwi tylne – zamek (RAZ-D, ten sam kod) drzwi boczne – Click (możliwość montażu zamka – RAZB16) |
| Wykonanie | stal walcowana na zimno SPCC, 1.2mm, 1.5mm, RAL9004 (czarny), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 1 rok od daty produkcji |
| Uwagi | - możliwość przełożenia drzwiczek lewa prawa |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
RWD966 - Szafa RACK 9U wisząca złożona podwójna 600x600
| Przeznaczenie | Szafa RACK 19" umożliwia integrację systemów CCTV, KD, SSWiN, RTV, LAN itp. w małych firmach lub domach. Przeznaczona jest do montażu urządzeń produkowanych w obudowach w standardzie 19". Szafy RACK zapewniają estetyczny montaż urządzeń oraz zabezpieczają je przed mechanicznymi uszkodzeniami. |
| Wymiary montażowe | 19" x 9U x 269mm |
| Wymiary | 600 x 501 x 600 [+/-2 mm] przednia/tylna sekcja – 450/150mm |
| Typ Szafy | wisząca złożona – dwusekcyjna |
| Obciążenie statyczne | 70kg |
| Zamykanie | drzwi frontowe – zamek (RAZ25, ten sam kod) drzwi tylne – zamek (RAZ-D, ten sam kod) drzwi boczne – Click (możliwość montażu zamka – RAZB16) |
| Wykonanie | stal walcowana na zimno SPCC, 1.2mm, 1.5mm, RAL9004 (czarny), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 1 rok od daty produkcji |
| Uwagi | - możliwość przełożenia drzwiczek lewa prawa |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
97
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
97
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
19,40 zł
.
Cena netto: 600,00 zł
Cena netto: 199,00 zł
Cena netto: 180,00 zł
Cena netto: 184,00 zł
Cena netto: 74,00 zł
Cena netto: 346,00 zł
Cena netto: 221,00 zł
Cena netto: 193,00 zł
Cena netto: 650,00 zł
Cena netto: 250,00 zł
Cena netto: 48,00 zł
Cena netto: 269,00 zł
Cena netto: 692,00 zł
Cena netto: 194,00 zł
