Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
AWO224 - Obudowa 17/EXP/SAT
PulsarCena netto: 127,00 zł (dla firm)
| Centrale | Satel |
| Miejsce na akumulator | 1 x 7Ah / 1 x 17Ah |
| Wymiary | 320 x 304 x 101 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy możliwość montażu tampera oderwania od podłoża PKAZ066 |
| Zamykanie | skręcana (możliwość montażu zamka) |
| Montaż | natynkowy |
| Wykonanie | blacha DC01, 0.7mm, 1mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWO224 - Obudowa 17/EXP/SAT
| Centrale | Satel |
| Miejsce na akumulator | 1 x 7Ah / 1 x 17Ah |
| Wymiary | 320 x 304 x 101 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy możliwość montażu tampera oderwania od podłoża PKAZ066 |
| Zamykanie | skręcana (możliwość montażu zamka) |
| Montaż | natynkowy |
| Wykonanie | blacha DC01, 0.7mm, 1mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
15
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
15
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
3,00 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
AWO805 - TOM-5 Natynkowa, teletechniczna obudowa mieszkaniowa (multimedialna)
Cena netto: 194,00 zł
SWB-300RACK - System zasilania buforowego dla switchy PoE, RACK-3U, 54VDC/4x17Ah/300W
Cena netto: 900,00 zł
ARAD2 - Obudowa RACK 2U/400mm uniwersalna do szaf RACK 19"
Cena netto: 283,00 zł
AWOZ-225P - Puszka instalacyjna z bezpiecznikiem 2×0,375A
Cena netto: 97,00 zł
OMI-4 - Obudowa metalowa z transformatorem 230 V / 20 V AC
Cena netto: 408,00 zł
AWOP-225PR - Puszka instalacyjna rozgałęźna 2×2,5mm
Cena netto: 60,00 zł
OMI-3 - Obudowa metalowa z transformatorem 230 V / 20 V AC
Cena netto: 384,00 zł
ARADIN1 - Panel dystrybucji napięć 24×S
Cena netto: 172,00 zł
