AWO805 - TOM-5 Natynkowa, teletechniczna obudowa mieszkaniowa (multimedialna)
Cena netto: 194,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 42,00 zł (dla firm)
| MODEL | OPU-1 A |
|---|---|
| WYMIARY | 126 x 158 x 32 mm |
| MIEJSCE NA AKUMULATOR | Brak |
| NAPIĘCIE WYJŚCIOWE ZASILACZA | Brak |
| CZY POSIADA ZASILACZ | Nie |
| NAPIĘCIE ZASILACZA | 12 V |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
OPU-1 A - Obudowa uniwersalna z ABS
| MODEL | OPU-1 A |
|---|---|
| WYMIARY | 126 x 158 x 32 mm |
| MIEJSCE NA AKUMULATOR | Brak |
| NAPIĘCIE WYJŚCIOWE ZASILACZA | Brak |
| CZY POSIADA ZASILACZ | Nie |
| NAPIĘCIE ZASILACZA | 12 V |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
5
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
5
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
1,00 zł
.
Cena netto: 194,00 zł
Cena netto: 1 150,00 zł
Cena netto: 71,00 zł
Cena netto: 2 277,00 zł
Cena netto: 480,00 zł
Cena netto: 185,00 zł
Cena netto: 71,00 zł
