HLG-600H-12 - HLG 12V/480W/40A zasilacz LED
Cena netto: 1 349,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 178,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Wyjście zasilania | 0.7 A/19.8÷36 V DC zakres regulacji prądu wyjściowego: 0.07 - 0.7 A DC zasilacz stałoprądowy możliwość zdalnej regulacji prądu wyjściowego - wejście DIN 3W1 (1÷10VDC / PWM / rezystancja) |
| Sprawność | 85.5% |
| Wymiary | 148 x 32 x 40 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 5 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
LPF-25D-36 - LPF 36V/25W/0.7A zasilacz LED
| Zasilanie | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Wyjście zasilania | 0.7 A/19.8÷36 V DC zakres regulacji prądu wyjściowego: 0.07 - 0.7 A DC zasilacz stałoprądowy możliwość zdalnej regulacji prądu wyjściowego - wejście DIN 3W1 (1÷10VDC / PWM / rezystancja) |
| Sprawność | 85.5% |
| Wymiary | 148 x 32 x 40 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 5 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
21
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
21
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
4,20 zł
.
Cena netto: 1 349,00 zł
Cena netto: 164,00 zł
Cena netto: 888,00 zł
Cena netto: 399,00 zł
Cena netto: 269,00 zł
Cena netto: 442,00 zł
Cena netto: 888,00 zł
Cena netto: 687,00 zł
Cena netto: 260,00 zł
Cena netto: 485,00 zł
Cena netto: 168,00 zł
Cena netto: 389,00 zł
Cena netto: 336,00 zł
