PB-1000-48 - Ładowarka do akumulatorów 55.2V/17.4A
Cena netto: 2 496,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 485,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 16.8 - 31.2 V DC |
| Wyjście zasilania | 8.4 A / 12 V DC |
| Sprawność | 89% |
| Wymiary | 161 x 36 x 68 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Montaż | do zabudowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
RSD-100B-12 - RSD 12V/100W/8.4A przetwornica DC/DC
| Zasilanie | 16.8 - 31.2 V DC |
| Wyjście zasilania | 8.4 A / 12 V DC |
| Sprawność | 89% |
| Wymiary | 161 x 36 x 68 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Montaż | do zabudowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
59
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
59
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
11,80 zł
.
Cena netto: 2 496,00 zł
Cena netto: 888,00 zł
Cena netto: 336,00 zł
Cena netto: 58,00 zł
Cena netto: 941,00 zł
Cena netto: 212,00 zł
Cena netto: 370,00 zł
Cena netto: 101,00 zł
Cena netto: 192,00 zł
Cena netto: 178,00 zł
Cena netto: 442,00 zł
Cena netto: 629,00 zł
Cena netto: 2 554,00 zł
Cena netto: 1 104,00 zł
Cena netto: 740,00 zł
Cena netto: 284,00 zł
Cena netto: 700,00 zł
