MDR-60-24 - MDR 24V/60W/2,5A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 149,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 485,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 33.6 - 62.4 V DC |
| Wyjście zasilania | 4.2 A / 24 V DC |
| Sprawność | 91% |
| Wymiary | 161 x 36 x 68 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Montaż | do zabudowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
RSD-100C-24 - RSD 24V/100W/4.2A przetwornica DC/DC
| Zasilanie | 33.6 - 62.4 V DC |
| Wyjście zasilania | 4.2 A / 24 V DC |
| Sprawność | 91% |
| Wymiary | 161 x 36 x 68 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Montaż | do zabudowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
59
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
59
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
11,80 zł
.
Cena netto: 149,00 zł
Cena netto: 663,00 zł
Cena netto: 111,00 zł
Cena netto: 135,00 zł
Cena netto: 3 788,00 zł
Cena netto: 164,00 zł
Cena netto: 1 296,00 zł
Cena netto: 173,00 zł
Cena netto: 389,00 zł
Cena netto: 322,00 zł
Cena netto: 1 104,00 zł
Cena netto: 116,00 zł
Cena netto: 1 013,00 zł
Cena netto: 485,00 zł
Cena netto: 274,00 zł
Cena netto: 236,00 zł
