Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
LPV-100-48 - LPV 48V/100W/2.1A zasilacz LED
PulsarCena netto: 178,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 2.1 A / 48 V DC zasilacz stałonapięciowy |
| Sprawność | 89% |
| Wymiary | 190 x 37 x 52 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
LPV-100-48 - LPV 48V/100W/2.1A zasilacz LED
| Zasilanie | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 2.1 A / 48 V DC zasilacz stałonapięciowy |
| Sprawność | 89% |
| Wymiary | 190 x 37 x 52 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
21
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
21
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
4,20 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
WDR-60-24 - WDR 24V/60W/2.5A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 336,00 zł
RSD-100B-24 - RSD 24V/100W/4,2A przetwornica DC/DC
Cena netto: 485,00 zł
RS-150-5 - RS 5V/150W/26A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 192,00 zł
RSD-200B-24 - RSD 24V/200W/8.4A przetwornica DC/DC
Cena netto: 740,00 zł
NPB-1700-48 - Ładowarka do akumulatorów 55.2V/1680W/25A
Cena netto: 2 554,00 zł
DRC-180B - DRC 27.6V/180W/4.5A/2A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 648,00 zł
MDR-20-5 - MDR 5V/20W/3A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 106,00 zł
LRS-75-48 - LRS 48V/75W/1.6A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 106,00 zł
TN-3000-224B - TN 24VDC/230VAC/3000W Inwerter DC/AC, inwerter solarny
Cena netto: 7 685,00 zł
NDR-75-48 - NDR 48V/75W/1.6A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 188,00 zł
MDR-100-12 - MDR 12V/90W/7,5A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 260,00 zł
TS-400-248B - TS 48VDC/230VAC/400W Inwerter DC/AC
Cena netto: 1 104,00 zł
TN-1500-248B - TN 48VDC/230VAC/1500W Inwerter DC/AC, inwerter solarny
Cena netto: 3 855,00 zł
HRP-150-48 - HRP 48V/150W/3.3A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 399,00 zł
DRT-480-48 - DRT 48V/480W/10A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 788,00 zł
