RSP-1000-48 - RSP 48V/1008W/21A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 1 757,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 888,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 50.4 - 93.6 V DC |
| Wyjście zasilania | 6.3 A / 48 V DC |
| Sprawność | 91.5% |
| Wymiary | 216 x 40 x 97 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Montaż | do zabudowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
RSD-300F-48 - RSD 48V/300W/6,3A przetwornica DC/DC
| Zasilanie | 50.4 - 93.6 V DC |
| Wyjście zasilania | 6.3 A / 48 V DC |
| Sprawność | 91.5% |
| Wymiary | 216 x 40 x 97 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Montaż | do zabudowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
109
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
109
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
21,80 zł
.
Cena netto: 1 757,00 zł
Cena netto: 207,00 zł
Cena netto: 1 100,00 zł
Cena netto: 135,00 zł
Cena netto: 442,00 zł
Cena netto: 389,00 zł
Cena netto: 442,00 zł
Cena netto: 274,00 zł
Cena netto: 341,00 zł
Cena netto: 692,00 zł
Cena netto: 298,00 zł
Cena netto: 269,00 zł
Cena netto: 1 383,00 zł
