Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
LPV-60-48 - LPV 48V/60W/1.25A zasilacz LED
PulsarCena netto: 111,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 1.25 A / 48 V DC zasilacz stałonapięciowy |
| Sprawność | 86% |
| Wymiary | 162.5 x 32 x 42.5 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.6m Zasilanie DC: 0.6m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
LPV-60-48 - LPV 48V/60W/1.25A zasilacz LED
| Zasilanie | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 1.25 A / 48 V DC zasilacz stałonapięciowy |
| Sprawność | 86% |
| Wymiary | 162.5 x 32 x 42.5 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.6m Zasilanie DC: 0.6m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
13
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
13
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
2,60 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
PCD-60-1050B - PCD 34-57V/60W/1050mA zasilacz LED
Cena netto: 168,00 zł
HEP-100-24A - HEP 24V/100W/4A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 586,00 zł
EXT-POE3H - Extender EXT-POE3 w obudowie hermetycznej
Cena netto: 279,00 zł
HLG-150H-12B - HLG 12V/150W/12.5A zasilacz LED
Cena netto: 360,00 zł
HEP-600-24 - HEP 24V/600W/25A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 1 791,00 zł
HLG-320H-C1050A - HLG 320W/1050mA zasilacz LED
Cena netto: 629,00 zł
HPSBH-12V3A-B - HPSBH 13,8V/3A/7Ah zasilacz buforowy impulsowy, obudowa ABS IP44
Cena netto: 340,00 zł
