WDR-480-24 - WDR 24V/480W/20A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 1 296,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 204,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 200 - 240 V AC |
| Wyjście zasilania | 5 A / 27.6 V DC (sumaryczny prąd wyjściowy wraz z ładowaniem) |
| Prąd ładowania akumulatora | 0.5A/2A |
| Sprawność | 87% |
| Wymiary | 199 x 50 x 110 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, UVP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - do montażu na szynie DIN wymagany uchwyt DIN3 - wyposażenie opcjonalne: zestaw zewnętrznej sygnalizacji optycznej LED PKAZ168 |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
PSB-24V5A - PSB 27,6V/5A zasilacz buforowy impulsowy do zabudowy
| Zasilanie | 200 - 240 V AC |
| Wyjście zasilania | 5 A / 27.6 V DC (sumaryczny prąd wyjściowy wraz z ładowaniem) |
| Prąd ładowania akumulatora | 0.5A/2A |
| Sprawność | 87% |
| Wymiary | 199 x 50 x 110 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, UVP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - do montażu na szynie DIN wymagany uchwyt DIN3 - wyposażenie opcjonalne: zestaw zewnętrznej sygnalizacji optycznej LED PKAZ168 |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
25
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
25
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
5,00 zł
.
Cena netto: 1 296,00 zł
Cena netto: 576,00 zł
Cena netto: 370,00 zł
Cena netto: 111,00 zł
Cena netto: 1 074,00 zł
Cena netto: 269,00 zł
Cena netto: 72,00 zł
Cena netto: 442,00 zł
Cena netto: 315,00 zł
Cena netto: 250,00 zł
Cena netto: 510,00 zł
Cena netto: 178,00 zł
Cena netto: 600,00 zł
Cena netto: 250,00 zł
Cena netto: 816,00 zł
