Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
AWOZ-125S - Puszka instalacyjna z bezpiecznikiem 0.375A
PulsarCena netto: 71,00 zł (dla firm)
| Wyjście zasilania | 0.375 A / 125 V AC / Uaux = Uin |
| Zgodność z normami | Krajowy certyfikat stałości właściwości użytkowych Nr 063-UWB-0174 Krajowa Ocena Techniczna CNBOP-PIB-KOT-2019/0109-3704 Klasyfikacja odporności ogniowej: E30, E60, E90 |
| Bezpiecznik | 1 x 0.375A (TOPIK) |
| Wejścia / wyjścia | 2 / 4 - 2.5mm² / 2.5mm² listwa rozgałęźna |
| Wymiary | 120 x 37 x 120 [+/-2 mm] |
| Montaż | natynkowy |
| Wykonanie | blacha DC01, 1mm, RAL3001 (czerwony), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWOZ-125S - Puszka instalacyjna z bezpiecznikiem 0.375A
| Wyjście zasilania | 0.375 A / 125 V AC / Uaux = Uin |
| Zgodność z normami | Krajowy certyfikat stałości właściwości użytkowych Nr 063-UWB-0174 Krajowa Ocena Techniczna CNBOP-PIB-KOT-2019/0109-3704 Klasyfikacja odporności ogniowej: E30, E60, E90 |
| Bezpiecznik | 1 x 0.375A (TOPIK) |
| Wejścia / wyjścia | 2 / 4 - 2.5mm² / 2.5mm² listwa rozgałęźna |
| Wymiary | 120 x 37 x 120 [+/-2 mm] |
| Montaż | natynkowy |
| Wykonanie | blacha DC01, 1mm, RAL3001 (czerwony), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
8
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
8
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
1,60 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
ARAD2 - Obudowa RACK 2U/400mm uniwersalna do szaf RACK 19"
Cena netto: 283,00 zł
RADIN - Blacha montażowa 4U z szyną DIN-TH35-24×S do szaf RACK 19
Cena netto: 80,00 zł
OMI-4 - Obudowa metalowa z transformatorem 230 V / 20 V AC
Cena netto: 408,00 zł
SWB-300 - System zasilania buforowego dla switchy PoE, 54VDC/4x17Ah/300W
Cena netto: 760,00 zł
ARADIN1 - Panel dystrybucji napięć 24×S
Cena netto: 172,00 zł
ARADIN2 - Obudowa z szyną DIN do szaf RACK, 24×S, głębokość 160mm
Cena netto: 314,00 zł
ARAD4 - Obudowa RACK 4U/400mm uniwersalna do szaf RACK 19" dwupoziomowa
Cena netto: 461,00 zł
AWO802 - TOM-2 Teletechniczna obudowa mieszkaniowa (multimedialna)
Cena netto: 230,00 zł
