DRT-240-48 - DRT 48V/240W/5A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 497,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 740,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 16.8 - 31.2 V DC |
| Wyjście zasilania | 8.4 A / 24 V DC |
| Sprawność | 89% |
| Wymiary | 191 x 40 x 86 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Montaż | do zabudowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
RSD-200B-24 - RSD 24V/200W/8.4A przetwornica DC/DC
| Zasilanie | 16.8 - 31.2 V DC |
| Wyjście zasilania | 8.4 A / 24 V DC |
| Sprawność | 89% |
| Wymiary | 191 x 40 x 86 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Montaż | do zabudowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
91
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
91
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
18,20 zł
.
Cena netto: 497,00 zł
Cena netto: 586,00 zł
Cena netto: 692,00 zł
Cena netto: 346,00 zł
Cena netto: 1 104,00 zł
Cena netto: 442,00 zł
Cena netto: 303,00 zł
Cena netto: 284,00 zł
Cena netto: 370,00 zł
Cena netto: 2 266,00 zł
Cena netto: 106,00 zł
Cena netto: 399,00 zł
Cena netto: 461,00 zł
Cena netto: 111,00 zł
