SATEL CZUJKA RUCHU ZEW. OPAL GY, BEZ UCHWYTU (SZARA)
Cena netto: 357,43 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 62,00 zł (dla firm)
| MODEL | AQUA PET |
|---|---|
| RODZAJ DETEKCJI | PIR |
| ZASIĘG CZUJNIKA | 12 |
| WYKRYWALNA PRĘDKOŚĆ RUCHU | 0,3…3 m/s |
| MAKSYMALNY POBÓR PRĄDU | 12 mA |
| DEDYKOWANY UCHWYT | brak |
| INNE UNIKALNE CECHY | brak |
| RODZAJ OPTYKI | Brak danych |
| CYFROWA KOMPENSACJA TEMPERATURY | Nie |
| ODPORNŚĆ NA ZWIERZĘTA | do 15kg |
| CZAS SYGNALIZACJI ALARMU | 2 sek. |
| KLASA ŚRODOWISKOWA WG EN50130-5 | II |
| POBÓR PRĄDU W STANIE GOTOWOŚCI | 10 mA |
| RODZAJ PYROELEMENTU | Podwójny |
| WSPÓŁCZYNNIK OCHRONY OBUDOWY | Brak danych |
| ZASIĘG DETEKCJI CZUJNIKA | 12 m |
| ZALECANE MIEJSCE INSTALACJI | biuro sklep dom |
| NAPIĘCIE ZASILANIA URZĄDZENIA | 12 V |
| FUNKCJA ANTYMASKINGU | Nie |
| TEMPERATURA PRACY | -30…+55 °C |
| ZALECANA WYSOKOŚĆ MONTAŻU | 2,4 m |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AQUA Pet - Cyfrowa pasywna czujka podczerwieni
| MODEL | AQUA PET |
|---|---|
| RODZAJ DETEKCJI | PIR |
| ZASIĘG CZUJNIKA | 12 |
| WYKRYWALNA PRĘDKOŚĆ RUCHU | 0,3…3 m/s |
| MAKSYMALNY POBÓR PRĄDU | 12 mA |
| DEDYKOWANY UCHWYT | brak |
| INNE UNIKALNE CECHY | brak |
| RODZAJ OPTYKI | Brak danych |
| CYFROWA KOMPENSACJA TEMPERATURY | Nie |
| ODPORNŚĆ NA ZWIERZĘTA | do 15kg |
| CZAS SYGNALIZACJI ALARMU | 2 sek. |
| KLASA ŚRODOWISKOWA WG EN50130-5 | II |
| POBÓR PRĄDU W STANIE GOTOWOŚCI | 10 mA |
| RODZAJ PYROELEMENTU | Podwójny |
| WSPÓŁCZYNNIK OCHRONY OBUDOWY | Brak danych |
| ZASIĘG DETEKCJI CZUJNIKA | 12 m |
| ZALECANE MIEJSCE INSTALACJI | biuro sklep dom |
| NAPIĘCIE ZASILANIA URZĄDZENIA | 12 V |
| FUNKCJA ANTYMASKINGU | Nie |
| TEMPERATURA PRACY | -30…+55 °C |
| ZALECANA WYSOKOŚĆ MONTAŻU | 2,4 m |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
7
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
7
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
1,40 zł
.
Cyfrowa pasywna czujka podczerwieni odporna na zwierzęta o masie do 15 kg (bez uchwytu)
Cena netto: 357,43 zł
Cena netto: 81,00 zł
Cena netto: 467,00 zł
Cena netto: 9,00 zł
Cena netto: 638,00 zł
Cena netto: 193,18 zł
Cena netto: 23,34 zł
Cena netto: 268,00 zł
Cena netto: 95,19 zł
Cena netto: 166,07 zł
Cena netto: 9,00 zł
