Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
AGATE - Zewnętrzna dualna czujka kurtynowa
Cena netto: 365,00 zł (dla firm)
| MODEL | AGATE |
|---|---|
| RODZAJ DETEKCJI | PIR + MW |
| ZASIĘG CZUJNIKA | 14 |
| WYKRYWALNA PRĘDKOŚĆ RUCHU | 0,3 ÷ 3 m/s |
| MAKSYMALNY POBÓR PRĄDU | 25 mA |
| DEDYKOWANY UCHWYT | W zestawie |
| INNE UNIKALNE CECHY | Grade 3. Odpornosć na niekorzystne warunki atmosferyczne i zmiany temperatury |
| RODZAJ OPTYKI | Brak danych |
| CYFROWA KOMPENSACJA TEMPERATURY | Tak |
| ODPORNŚĆ NA ZWIERZĘTA | Nie |
| CZAS SYGNALIZACJI ALARMU | 5 sek. |
| KLASA ŚRODOWISKOWA WG EN50130-5 | III A |
| POBÓR PRĄDU W STANIE GOTOWOŚCI | 21 mA |
| RODZAJ PYROELEMENTU | Poczwórny |
| WSPÓŁCZYNNIK OCHRONY OBUDOWY | IP54 |
| ZASIĘG DETEKCJI CZUJNIKA | 14 m |
| ZALECANE MIEJSCE INSTALACJI | Zalecany montaż na wysokości 2,4m |
| NAPIĘCIE ZASILANIA URZĄDZENIA | 12 V |
| FUNKCJA ANTYMASKINGU | Tak |
| TEMPERATURA PRACY | od -40C do +55C |
| ZALECANA WYSOKOŚĆ MONTAŻU | 2,4m |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AGATE - Zewnętrzna dualna czujka kurtynowa
| MODEL | AGATE |
|---|---|
| RODZAJ DETEKCJI | PIR + MW |
| ZASIĘG CZUJNIKA | 14 |
| WYKRYWALNA PRĘDKOŚĆ RUCHU | 0,3 ÷ 3 m/s |
| MAKSYMALNY POBÓR PRĄDU | 25 mA |
| DEDYKOWANY UCHWYT | W zestawie |
| INNE UNIKALNE CECHY | Grade 3. Odpornosć na niekorzystne warunki atmosferyczne i zmiany temperatury |
| RODZAJ OPTYKI | Brak danych |
| CYFROWA KOMPENSACJA TEMPERATURY | Tak |
| ODPORNŚĆ NA ZWIERZĘTA | Nie |
| CZAS SYGNALIZACJI ALARMU | 5 sek. |
| KLASA ŚRODOWISKOWA WG EN50130-5 | III A |
| POBÓR PRĄDU W STANIE GOTOWOŚCI | 21 mA |
| RODZAJ PYROELEMENTU | Poczwórny |
| WSPÓŁCZYNNIK OCHRONY OBUDOWY | IP54 |
| ZASIĘG DETEKCJI CZUJNIKA | 14 m |
| ZALECANE MIEJSCE INSTALACJI | Zalecany montaż na wysokości 2,4m |
| NAPIĘCIE ZASILANIA URZĄDZENIA | 12 V |
| FUNKCJA ANTYMASKINGU | Tak |
| TEMPERATURA PRACY | od -40C do +55C |
| ZALECANA WYSOKOŚĆ MONTAŻU | 2,4m |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
44
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
44
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
8,80 zł
.
Tagi produktu
Zewnętrzna dualna czujka kurtynowa (PIR + MW, aktywny antymasking, uchwyt kątowy) - zgodna z EN 50131-2-4 GRADE 3 dla zastosowań wewnętrznych
- Napięcie zasilania (±15%): 12 V DC
- Wykrywalna prędkość ruchu: 0,2...3 m/s
- Zakres temperatur pracy: -40...+55 °C
- Zalecana wysokość montażu: 2,4 m
- Pobór prądu w stanie gotowości: 21 mA
- Maksymalny pobór prądu: 25 mA
- Masa: 92 g
- Maksymalna wilgotność: 93±3%
- Wymiary: 44 x 105 x 40 mm
- Klasa środowiskowa wg EN50130-5: IIIa
- Czas sygnalizacji alarmu: 2 s
- Spełniane normy: EN50131-1, EN 50131-2-4, EN50130-4, EN50130-5
- Częstotliwość mikrofali: 24,125 GHz
- Czas rozruchu: 45 s
- Stopień ochrony IP: IP54
- Stopień zabezpieczenia (montaż bezpośrednio do ściany): Grade 3
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
SATEL CZUJKA RUCHU ZEW. OPAL GY, BEZ UCHWYTU (SZARA)
Cena netto: 357,43 zł
B-4M - Czujka magnetyczna bramowa (obudowa metalowa)
Cena netto: 81,00 zł
IVORY - Cyfrowa pasywna czujka podczerwieni z optyką lustrzaną
Cena netto: 85,00 zł
S-2 BR - Czujka magnetyczna wpuszczana z obwodem sabotażowym
Cena netto: 25,00 zł
BRACKET D - Uchwyt sufitowo-ścienny do czujek ruchu typu SLIM-PIR, SLIM-DUAL
Cena netto: 9,00 zł
SLIM-PIR-PET - Cyfrowa czujka ruchu odporna na obecność zwierząt do 20 kg
Cena netto: 68,00 zł
SATEL BEZPRZEWODOWA ZEW. DUALNA CZUJKA RUCHU AOD-210 GY
Cena netto: 573,95 zł
