Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
DG-1 LPG - Czujka gazu LPG (propan-butanu)
Cena netto: 204,00 zł (dla firm)
| MODEL | DG-1 LPG |
|---|---|
| ZASILANIE CZUJNIKA | Zasilanie 12V |
| RODZAJ WYKRYWANYCH GAZÓW | Propan-butan (LPG) |
| RODZAJ CZUJNIKA GAZU | Katalityczny |
| TRYB PRACY | Nie |
| CERTYFIKATY I DOPUSZCZENIA | EMC: 2004 EN 50130-4:1995+A1:1998+A2:2003, EN 61000-6-1:2007 EN55022:2006+A1:2007, EN 61000-6-3:2007 |
| SYGNALIZACJA USZKODZENIA | Tak |
| WYPOSAŻENIE CZUJNIKA | bd. |
| POBÓR MOCY (CZUJNIKA) | 30-50 mA |
| SYGNALIZACJA ALARMOWA | Akustyczna i optyczna |
| WILGOTNOŚĆ | bd. |
| OBUDOWA | Nie |
| WYMIARY PRZEDMIOTU | średnica - 97 mm, wysokość – 36 mm |
| TEMPERATURA PRACY | -30…+55 °C |
| SYGNALIZACJA PRAWIDŁOWEJ PRACY | Nie |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
DG-1 LPG - Czujka gazu LPG (propan-butanu)
| MODEL | DG-1 LPG |
|---|---|
| ZASILANIE CZUJNIKA | Zasilanie 12V |
| RODZAJ WYKRYWANYCH GAZÓW | Propan-butan (LPG) |
| RODZAJ CZUJNIKA GAZU | Katalityczny |
| TRYB PRACY | Nie |
| CERTYFIKATY I DOPUSZCZENIA | EMC: 2004 EN 50130-4:1995+A1:1998+A2:2003, EN 61000-6-1:2007 EN55022:2006+A1:2007, EN 61000-6-3:2007 |
| SYGNALIZACJA USZKODZENIA | Tak |
| WYPOSAŻENIE CZUJNIKA | bd. |
| POBÓR MOCY (CZUJNIKA) | 30-50 mA |
| SYGNALIZACJA ALARMOWA | Akustyczna i optyczna |
| WILGOTNOŚĆ | bd. |
| OBUDOWA | Nie |
| WYMIARY PRZEDMIOTU | średnica - 97 mm, wysokość – 36 mm |
| TEMPERATURA PRACY | -30…+55 °C |
| SYGNALIZACJA PRAWIDŁOWEJ PRACY | Nie |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
25
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
25
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
5,00 zł
.
Tagi produktu
Czujka gazu LPG (propan-butanu)
- Wymiary obudowy: ø97 x 36 mm
- Zakres temperatur pracy: -30…+55 °C
- Znamionowe napięcie zasilania (±15%): 12 V DC
- Pobór prądu w stanie gotowości: 30-50 mA
- Maksymalny pobór prądu: 50 mA
- Masa: 62 g
- cyfrowa analiza sygnału
- optyczna i akustyczna sygnalizacja przekroczenia progowego stężenia
- niski pobór prądu
- pełna autodiagnostyka
- funkcja prealarmu
- dioda LED w kolorze zielonym
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
SATEL ZEWNĘTRZNY DUALNY CZUJNIK RUCHU OPAL PRO GY, BEZ UCHWYTU (SZARY)
Cena netto: 472,22 zł
ROPAM PIR-ari cyfrowa, bezprzewodowa, pasywna czujka podczerwieni, system ari,...
Cena netto: 168,27 zł
SATEL KONTAKTRON BOCZNY Z REZYSTOR. K-1 2E
Cena netto: 21,46 zł
SATEL CYFROWY CZUJNIK TEMPERATURY DS-T2 (MONTAŻ WPUSZCZANY)
Cena netto: 92,39 zł
B-3 - Czujka magnetyczna nawierzchniowa (obudowa metalowa)
Cena netto: 32,00 zł
BOSCH CZUJNIK RUCHU PIR+MW ISC-BDL2-WP12GE
Cena netto: 187,51 zł
