SATEL CZUJNIK RUCHU PIR Z OŚWIET. LED AQUA LUNA
Cena netto: 65,33 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 825,00 zł (dla firm)
| MODEL | ACTIVA-5 |
|---|---|
| ZASIĘG WEWNĄTRZ | 20 m |
| ZASIĘG NA ZEWNĄTRZ | 10 m |
| ILOŚĆ WIĄZEK | 5 szt. |
| WYJŚCIA PRZEKAŹNIKOWE | NC |
| ŹRÓDŁO PROMIENIOWANIA | Podczerwień |
| ZASILANIE BARIERY | 12V |
| CERTYFIKAT | EMC: 2004/108/EC |
| MOC ZNAMIONOWA | brak danych |
| ŻYWOTNOŚĆ | brak danych |
| STRUMIEŃ ŚWIETLNY | brak danych |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
ACTIVA-5 - Aktywna bariera podczerwieni -5 wiązek, długość listew 130 cm
| MODEL | ACTIVA-5 |
|---|---|
| ZASIĘG WEWNĄTRZ | 20 m |
| ZASIĘG NA ZEWNĄTRZ | 10 m |
| ILOŚĆ WIĄZEK | 5 szt. |
| WYJŚCIA PRZEKAŹNIKOWE | NC |
| ŹRÓDŁO PROMIENIOWANIA | Podczerwień |
| ZASILANIE BARIERY | 12V |
| CERTYFIKAT | EMC: 2004/108/EC |
| MOC ZNAMIONOWA | brak danych |
| ŻYWOTNOŚĆ | brak danych |
| STRUMIEŃ ŚWIETLNY | brak danych |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
101
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
101
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
20,20 zł
.
Aktywna bariera podczerwieni -5 wiązek, długość listew 130 cm (srebrna) PRODUKT NA ZAMÓWIENIE
Cena netto: 65,33 zł
Cena netto: 544,00 zł
Cena netto: 34,53 zł
Cena netto: 110,00 zł
Cena netto: 21,46 zł
Cena netto: 148,47 zł
Cena netto: 544,00 zł
Cena netto: 23,00 zł
