K-1 2E BR - Czujka magnetyczna nawierzchniowa - brązowa
Cena netto: 23,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 142,00 zł (dla firm)
| MODEL | GREY PLUS |
|---|---|
| RODZAJ DETEKCJI | PIR + MW |
| ZASIĘG CZUJNIKA | 13 |
| WYKRYWALNA PRĘDKOŚĆ RUCHU | 0,3...3 m/s |
| MAKSYMALNY POBÓR PRĄDU | 18 mA |
| DEDYKOWANY UCHWYT | Bracket A lub Bracket B |
| INNE UNIKALNE CECHY | brak |
| RODZAJ OPTYKI | Brak danych |
| CYFROWA KOMPENSACJA TEMPERATURY | Nie |
| ODPORNŚĆ NA ZWIERZĘTA | do 15kg |
| CZAS SYGNALIZACJI ALARMU | 2 sek. |
| KLASA ŚRODOWISKOWA WG EN50130-5 | II |
| POBÓR PRĄDU W STANIE GOTOWOŚCI | 13 mA |
| RODZAJ PYROELEMENTU | Podwójny |
| WSPÓŁCZYNNIK OCHRONY OBUDOWY | Brak danych |
| ZASIĘG DETEKCJI CZUJNIKA | 13 m |
| ZALECANE MIEJSCE INSTALACJI | biuro sklep dom |
| NAPIĘCIE ZASILANIA URZĄDZENIA | 12 V |
| FUNKCJA ANTYMASKINGU | Nie |
| TEMPERATURA PRACY | -10…+55 °C |
| ZALECANA WYSOKOŚĆ MONTAŻU | 2,4 |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
GREY Plus - Cyfrowa dualna czujka ruchu
| MODEL | GREY PLUS |
|---|---|
| RODZAJ DETEKCJI | PIR + MW |
| ZASIĘG CZUJNIKA | 13 |
| WYKRYWALNA PRĘDKOŚĆ RUCHU | 0,3...3 m/s |
| MAKSYMALNY POBÓR PRĄDU | 18 mA |
| DEDYKOWANY UCHWYT | Bracket A lub Bracket B |
| INNE UNIKALNE CECHY | brak |
| RODZAJ OPTYKI | Brak danych |
| CYFROWA KOMPENSACJA TEMPERATURY | Nie |
| ODPORNŚĆ NA ZWIERZĘTA | do 15kg |
| CZAS SYGNALIZACJI ALARMU | 2 sek. |
| KLASA ŚRODOWISKOWA WG EN50130-5 | II |
| POBÓR PRĄDU W STANIE GOTOWOŚCI | 13 mA |
| RODZAJ PYROELEMENTU | Podwójny |
| WSPÓŁCZYNNIK OCHRONY OBUDOWY | Brak danych |
| ZASIĘG DETEKCJI CZUJNIKA | 13 m |
| ZALECANE MIEJSCE INSTALACJI | biuro sklep dom |
| NAPIĘCIE ZASILANIA URZĄDZENIA | 12 V |
| FUNKCJA ANTYMASKINGU | Nie |
| TEMPERATURA PRACY | -10…+55 °C |
| ZALECANA WYSOKOŚĆ MONTAŻU | 2,4 |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
17
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
17
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
3,40 zł
.
Cyfrowa dualna czujka ruchu (podwójny pyroelement, mikrofala, antymasking MW, opcja odporności na obecność zwierząt o masie do 15 kg, uchwyt w komplecie)
| Spełniane normy | EN 50131-1, EN 50131-2-4, EN 50130-4, EN 50130-5 |
| Obszar detekcji (włączona opcja PET) | 13 m x 11 m, 81° |
| Obszar detekcji (wyłączona opcja PET) | 15 m x 11 m, 89° |
| Rezystancja zestyku przekaźnika (wyjście antymaskingu) | 34 Ω |
| Rezystancja zestyku przekaźnika (wyjście alarmowe) | 34 Ω |
| Wyjścia antymaskingu (przekaźnik NC, obciążenie rezystancyjne) | 40 mA / 24 V DC |
| Wyjścia sabotażowe (NC) | 100 mA / 30 V DC |
| Wyjścia alarmowe (przekaźnik NC, obciążenie rezystancyjne) | 40 mA / 16 V DC |
| Czas rozruchu | 35 s |
| Stopień zabezpieczenia wg EN50131-2-4 | Grade 2 |
| Częstotliwość mikrofali | 24 GHz |
| Napięcie zasilania (±15%) | 12 V DC |
| Czas sygnalizacji alarmu | 2 s |
| Klasa środowiskowa wg EN50130-5 | II |
| Wymiary | 63 x 96 x 49 mm |
| Maksymalna wilgotność | 93±3% |
| Masa | 100 g |
| Maksymalny pobór prądu | 18 mA |
| Pobór prądu w stanie gotowości | 15 mA |
| Zalecana wysokość montażu | 2,4 m |
| Zakres temperatur pracy | -10...+55 °C |
| Wykrywalna prędkość ruchu | 0,3...3 m/s |
Cena netto: 23,00 zł
Cena netto: 132,53 zł
Cena netto: 113,86 zł
Cena netto: 43,00 zł
Cena netto: 115,00 zł
Cena netto: 110,00 zł
Cena netto: 9,00 zł
Cena netto: 818,71 zł
Cena netto: 81,00 zł
