Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
NAVY - Cyfrowa dualna czujka PIR + GB
Cena netto: 122,00 zł (dla firm)
| MODEL | NAVY |
|---|---|
| RODZAJ DETEKCJI | PIR |
| ZASIĘG CZUJNIKA | 6m |
| WYKRYWALNA PRĘDKOŚĆ RUCHU | 0,3...3 m/s |
| MAKSYMALNY POBÓR PRĄDU | 10 mA |
| DEDYKOWANY UCHWYT | brak danych |
| INNE UNIKALNE CECHY | b |
| RODZAJ OPTYKI | Brak danych |
| CYFROWA KOMPENSACJA TEMPERATURY | Nie |
| ODPORNŚĆ NA ZWIERZĘTA | Nie |
| CZAS SYGNALIZACJI ALARMU | 2 sek. |
| KLASA ŚRODOWISKOWA WG EN50130-5 | II |
| POBÓR PRĄDU W STANIE GOTOWOŚCI | 7.5 mA |
| RODZAJ PYROELEMENTU | nie dotyczy |
| WSPÓŁCZYNNIK OCHRONY OBUDOWY | Brak danych |
| ZASIĘG DETEKCJI CZUJNIKA | 6 m |
| ZALECANE MIEJSCE INSTALACJI | biuro sklep dom |
| NAPIĘCIE ZASILANIA URZĄDZENIA | 12 V |
| FUNKCJA ANTYMASKINGU | Nie |
| TEMPERATURA PRACY | -10...+55 °C |
| ZALECANA WYSOKOŚĆ MONTAŻU | 2,4m |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
NAVY - Cyfrowa dualna czujka PIR + GB
| MODEL | NAVY |
|---|---|
| RODZAJ DETEKCJI | PIR |
| ZASIĘG CZUJNIKA | 6m |
| WYKRYWALNA PRĘDKOŚĆ RUCHU | 0,3...3 m/s |
| MAKSYMALNY POBÓR PRĄDU | 10 mA |
| DEDYKOWANY UCHWYT | brak danych |
| INNE UNIKALNE CECHY | b |
| RODZAJ OPTYKI | Brak danych |
| CYFROWA KOMPENSACJA TEMPERATURY | Nie |
| ODPORNŚĆ NA ZWIERZĘTA | Nie |
| CZAS SYGNALIZACJI ALARMU | 2 sek. |
| KLASA ŚRODOWISKOWA WG EN50130-5 | II |
| POBÓR PRĄDU W STANIE GOTOWOŚCI | 7.5 mA |
| RODZAJ PYROELEMENTU | nie dotyczy |
| WSPÓŁCZYNNIK OCHRONY OBUDOWY | Brak danych |
| ZASIĘG DETEKCJI CZUJNIKA | 6 m |
| ZALECANE MIEJSCE INSTALACJI | biuro sklep dom |
| NAPIĘCIE ZASILANIA URZĄDZENIA | 12 V |
| FUNKCJA ANTYMASKINGU | Nie |
| TEMPERATURA PRACY | -10...+55 °C |
| ZALECANA WYSOKOŚĆ MONTAŻU | 2,4m |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
15
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
15
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
3,00 zł
.
Tagi produktu
Cyfrowa dualna czujka PIR + GB (czujka ruchu z opcją odporności na obecność zwierząt o masie do 15 kg + czujka zbicia szyby; uchwyt w komplecie)
- Napięcie zasilania (±15%): 12 V DC
- Wykrywalna prędkość ruchu: 0,3...3 m/s
- Zakres temperatur pracy: -10...+55 °C
- Zalecana wysokość montażu: 2,4 m
- Pobór prądu w stanie gotowości: 7,5 mA
- Maksymalny pobór prądu: 10 mA
- Masa: 100 g
- Dopuszczalne obciążenie styków przekaźnika (rezystancyjne): 40 mA / 16 V DC
- Maksymalna wilgotność: 93±3%
- Wymiary: 63 x 96 x 49 mm
- Klasa środowiskowa wg EN50130-5: II
- Czas sygnalizacji alarmu: 2 s
- Czas rozruchu: 30 s
- Zasięg detekcji czujnika zbicia szyby: do 6 m
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
SATEL DUALNA CZUJKA RUCHU PIR+MW SLIM-DUAL-LUNA
Cena netto: 172,65 zł
SATEL CZUJNIK RUCHU PIR I ZBICIA SZYBY NAVY
Cena netto: 113,86 zł
BRACKET D - Uchwyt sufitowo-ścienny do czujek ruchu typu SLIM-PIR, SLIM-DUAL
Cena netto: 9,00 zł
S-3 - Czujka magnetyczna wpuszczana z obwodem sabotażowym
Cena netto: 37,00 zł
SATEL PRZEWODOWA CZUJKA UNIWERSALNA XD-2L BR (BRĄZOWA)
Cena netto: 126,92 zł
OPAL GY - Cyfrowa dualna czujka ruchu, zewnętrzna
Cena netto: 383,00 zł
B-3 - Czujka magnetyczna nawierzchniowa (obudowa metalowa)
Cena netto: 32,00 zł
