Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
COBALT Plus - Cyfrowa dualna czujka ruchu
Cena netto: 144,00 zł (dla firm)
| MODEL | COBALT PLUS |
|---|---|
| RODZAJ DETEKCJI | PIR + MW |
| ZASIĘG CZUJNIKA | 15 |
| WYKRYWALNA PRĘDKOŚĆ RUCHU | 0,3…3 m/s |
| MAKSYMALNY POBÓR PRĄDU | 27 mA |
| DEDYKOWANY UCHWYT | brak danych |
| INNE UNIKALNE CECHY | brak |
| RODZAJ OPTYKI | Brak danych |
| CYFROWA KOMPENSACJA TEMPERATURY | Nie |
| ODPORNŚĆ NA ZWIERZĘTA | Nie |
| CZAS SYGNALIZACJI ALARMU | 2 sek. |
| KLASA ŚRODOWISKOWA WG EN50130-5 | II |
| POBÓR PRĄDU W STANIE GOTOWOŚCI | 22 mA |
| RODZAJ PYROELEMENTU | nie dotyczy |
| WSPÓŁCZYNNIK OCHRONY OBUDOWY | Brak danych |
| ZASIĘG DETEKCJI CZUJNIKA | 15 m |
| ZALECANE MIEJSCE INSTALACJI | biuro sklep dom |
| NAPIĘCIE ZASILANIA URZĄDZENIA | 12 V |
| FUNKCJA ANTYMASKINGU | Nie |
| TEMPERATURA PRACY | -30…+55 °C |
| ZALECANA WYSOKOŚĆ MONTAŻU | 2,1 m |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
COBALT Plus - Cyfrowa dualna czujka ruchu
| MODEL | COBALT PLUS |
|---|---|
| RODZAJ DETEKCJI | PIR + MW |
| ZASIĘG CZUJNIKA | 15 |
| WYKRYWALNA PRĘDKOŚĆ RUCHU | 0,3…3 m/s |
| MAKSYMALNY POBÓR PRĄDU | 27 mA |
| DEDYKOWANY UCHWYT | brak danych |
| INNE UNIKALNE CECHY | brak |
| RODZAJ OPTYKI | Brak danych |
| CYFROWA KOMPENSACJA TEMPERATURY | Nie |
| ODPORNŚĆ NA ZWIERZĘTA | Nie |
| CZAS SYGNALIZACJI ALARMU | 2 sek. |
| KLASA ŚRODOWISKOWA WG EN50130-5 | II |
| POBÓR PRĄDU W STANIE GOTOWOŚCI | 22 mA |
| RODZAJ PYROELEMENTU | nie dotyczy |
| WSPÓŁCZYNNIK OCHRONY OBUDOWY | Brak danych |
| ZASIĘG DETEKCJI CZUJNIKA | 15 m |
| ZALECANE MIEJSCE INSTALACJI | biuro sklep dom |
| NAPIĘCIE ZASILANIA URZĄDZENIA | 12 V |
| FUNKCJA ANTYMASKINGU | Nie |
| TEMPERATURA PRACY | -30…+55 °C |
| ZALECANA WYSOKOŚĆ MONTAŻU | 2,1 m |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
17
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
17
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
3,40 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
SATEL BEZPRZEWODOWA CZUJKA RUCHU MPD-310 PET (BEZ UCHWYTU)
Cena netto: 126,92 zł
ACTIVA-7 - Aktywna bariera podczerwieni -7 wiązek, długość listew 184 cm
Cena netto: 1 008,00 zł
Czujnik OR-DC-614 gazu ziemnego, metanu, CNG, LNG, 230V ORNO
Cena netto: 77,28 zł
SATEL CYFROWY CZUJNIK TEMPERATURY DS-T1 WSPÓŁPRACUJĄCY Z GPRS-A
Cena netto: 83,99 zł
ACTIVA-8 - Aktywna bariera podczerwieni -8 wiązek, długość listew 210 cm
Cena netto: 1 103,00 zł
SATEL BEZPRZEWODOWA ZEW. DUALNA CZUJKA RUCHU AOD-210
Cena netto: 573,95 zł
SLIM-DUAL-LUNA-PET - Cyfrowa dualna czujka ruchu z funkcją oświetlenia
Cena netto: 192,00 zł
BRACKET D - Uchwyt sufitowo-ścienny do czujek ruchu typu SLIM-PIR, SLIM-DUAL
Cena netto: 9,00 zł
