SATEL KONTAKTRON BRAMOWY GARAŻOWY (METAL) B-4S
Cena netto: 75,60 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 135,00 zł (dla firm)
| MODEL | GREY |
|---|---|
| RODZAJ DETEKCJI | PIR + MW |
| ZASIĘG CZUJNIKA | 13 |
| WYKRYWALNA PRĘDKOŚĆ RUCHU | 0,3...3 m/s |
| MAKSYMALNY POBÓR PRĄDU | 17 mA |
| DEDYKOWANY UCHWYT | w zestawie |
| INNE UNIKALNE CECHY | brak |
| RODZAJ OPTYKI | Brak danych |
| CYFROWA KOMPENSACJA TEMPERATURY | Nie |
| ODPORNŚĆ NA ZWIERZĘTA | Nie |
| CZAS SYGNALIZACJI ALARMU | 2 sek. |
| KLASA ŚRODOWISKOWA WG EN50130-5 | II |
| POBÓR PRĄDU W STANIE GOTOWOŚCI | 10 mA |
| RODZAJ PYROELEMENTU | Podwójny |
| WSPÓŁCZYNNIK OCHRONY OBUDOWY | Brak danych |
| ZASIĘG DETEKCJI CZUJNIKA | 13 m |
| ZALECANE MIEJSCE INSTALACJI | biuro sklep dom |
| NAPIĘCIE ZASILANIA URZĄDZENIA | 12 V |
| FUNKCJA ANTYMASKINGU | Nie |
| TEMPERATURA PRACY | -10...+55 °C |
| ZALECANA WYSOKOŚĆ MONTAŻU | 2,4 m |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
GREY - Cyfrowa dualna czujka ruchu
| MODEL | GREY |
|---|---|
| RODZAJ DETEKCJI | PIR + MW |
| ZASIĘG CZUJNIKA | 13 |
| WYKRYWALNA PRĘDKOŚĆ RUCHU | 0,3...3 m/s |
| MAKSYMALNY POBÓR PRĄDU | 17 mA |
| DEDYKOWANY UCHWYT | w zestawie |
| INNE UNIKALNE CECHY | brak |
| RODZAJ OPTYKI | Brak danych |
| CYFROWA KOMPENSACJA TEMPERATURY | Nie |
| ODPORNŚĆ NA ZWIERZĘTA | Nie |
| CZAS SYGNALIZACJI ALARMU | 2 sek. |
| KLASA ŚRODOWISKOWA WG EN50130-5 | II |
| POBÓR PRĄDU W STANIE GOTOWOŚCI | 10 mA |
| RODZAJ PYROELEMENTU | Podwójny |
| WSPÓŁCZYNNIK OCHRONY OBUDOWY | Brak danych |
| ZASIĘG DETEKCJI CZUJNIKA | 13 m |
| ZALECANE MIEJSCE INSTALACJI | biuro sklep dom |
| NAPIĘCIE ZASILANIA URZĄDZENIA | 12 V |
| FUNKCJA ANTYMASKINGU | Nie |
| TEMPERATURA PRACY | -10...+55 °C |
| ZALECANA WYSOKOŚĆ MONTAŻU | 2,4 m |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
16
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
16
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
3,20 zł
.
Cyfrowa dualna czujka ruchu (podwójny pyroelement, mikrofala, opcja odporności na obecność zwierząt o masie do 15 kg, uchwyt w komplecie)
Cena netto: 75,60 zł
Cena netto: 29,87 zł
Cena netto: 68,47 zł
Cena netto: 9,00 zł
Cena netto: 207,00 zł
Cena netto: 730,00 zł
Cena netto: 105,00 zł
