SATEL CYFROWY CZUJNIK TEMPERATURY DS-T2 (MONTAŻ WPUSZCZANY)
Cena netto: 92,39 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 70,00 zł (dla firm)
| MODEL | AQUA LUNA |
|---|---|
| RODZAJ DETEKCJI | PIR |
| ZASIĘG CZUJNIKA | 12 |
| WYKRYWALNA PRĘDKOŚĆ RUCHU | 3m/s |
| MAKSYMALNY POBÓR PRĄDU | 12 mA |
| DEDYKOWANY UCHWYT | z zestawie |
| INNE UNIKALNE CECHY | brak |
| RODZAJ OPTYKI | Brak danych |
| CYFROWA KOMPENSACJA TEMPERATURY | Nie |
| ODPORNŚĆ NA ZWIERZĘTA | Nie |
| CZAS SYGNALIZACJI ALARMU | 2 sek. |
| KLASA ŚRODOWISKOWA WG EN50130-5 | II |
| POBÓR PRĄDU W STANIE GOTOWOŚCI | 12 mA |
| RODZAJ PYROELEMENTU | nie dotyczy |
| WSPÓŁCZYNNIK OCHRONY OBUDOWY | Brak danych |
| ZASIĘG DETEKCJI CZUJNIKA | 12 m |
| ZALECANE MIEJSCE INSTALACJI | biuro sklep |
| NAPIĘCIE ZASILANIA URZĄDZENIA | 12 V |
| FUNKCJA ANTYMASKINGU | Nie |
| TEMPERATURA PRACY | -30…+55 °C |
| ZALECANA WYSOKOŚĆ MONTAŻU | 2,4m |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AQUA Luna - Cyfrowa pasywna czujka podczerwieni
| MODEL | AQUA LUNA |
|---|---|
| RODZAJ DETEKCJI | PIR |
| ZASIĘG CZUJNIKA | 12 |
| WYKRYWALNA PRĘDKOŚĆ RUCHU | 3m/s |
| MAKSYMALNY POBÓR PRĄDU | 12 mA |
| DEDYKOWANY UCHWYT | z zestawie |
| INNE UNIKALNE CECHY | brak |
| RODZAJ OPTYKI | Brak danych |
| CYFROWA KOMPENSACJA TEMPERATURY | Nie |
| ODPORNŚĆ NA ZWIERZĘTA | Nie |
| CZAS SYGNALIZACJI ALARMU | 2 sek. |
| KLASA ŚRODOWISKOWA WG EN50130-5 | II |
| POBÓR PRĄDU W STANIE GOTOWOŚCI | 12 mA |
| RODZAJ PYROELEMENTU | nie dotyczy |
| WSPÓŁCZYNNIK OCHRONY OBUDOWY | Brak danych |
| ZASIĘG DETEKCJI CZUJNIKA | 12 m |
| ZALECANE MIEJSCE INSTALACJI | biuro sklep |
| NAPIĘCIE ZASILANIA URZĄDZENIA | 12 V |
| FUNKCJA ANTYMASKINGU | Nie |
| TEMPERATURA PRACY | -30…+55 °C |
| ZALECANA WYSOKOŚĆ MONTAŻU | 2,4m |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
8
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
8
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
1,60 zł
.
Cyfrowa pasywna czujka podczerwieni z funkcją oświetlenia (uchwyt w komplecie)
Cena netto: 92,39 zł
Cena netto: 130,00 zł
Cena netto: 179,19 zł
Cena netto: 89,00 zł
Cena netto: 185,00 zł
Cena netto: 126,92 zł
Cena netto: 295,24 zł
Cena netto: 1 103,00 zł
Cena netto: 239,84 zł
Cena netto: 228,64 zł
Cena netto: 25,00 zł
